تراشیدن یا اپیلاسیون دردناک و همراه با خطر آسیب دیدگی پوست موهای زائد مشکلی است که بسیاری از افراد بدان دچارند. بنابراین، چه راههای دیگری ممکن است وجود داشته باشد تا شما بتوانید موهای ناخواسته بدن و صورت خود را با آرامش از پوست جدا کنید بدون اینکه با مسائلی این چنینی مواجه شوید؟ استفاده از دستگاههای لیزر موهای زائد ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید!

نمایندگی فروش لیزر موهای زائد

بهترین برندهای لیزر موهای زائد

بسیاری از افراد از اصلاح و اپیلاسیون متنفر هستند، اما فقط به دلیل مجبور بودن آن را تحمل می کنند. اما با لیزر درمانی ممکن است داستان تغییر کند. این روش درمانی مو شایع است و خبر خوب این است که می تواند به از بین بردن دائمی آن موها کمک کند. اگر مشتاق به کسب اطلاعات در این مورد هستید ممکن است بخواهید این مقاله را تا انتها بخوانید.

لیزر مو چیست؟

لیزر موهای زائد روشی است که به موجب آن فولیکول های مو در معرض نور لیزر قرار می گیرند. از آنجا که این نور لیزر، پرتوهای داخل مو را می گیرد، رنگدانه ها نور را جذب کرده و موهای موجود در آن را از بین می برند. این روند همچنین ممکن است به طور دائم باعث کاهش رشد مو (بخصوص هنگامی که به طور مکرر انجام می شود) گردد. در اواسط دهه 1990 پس از آزمایش حدود بیست سال این روش از بین بردن مو برای مقاصد تجاری در دسترس قرار گرفت. امروزه می توانید لیزر موهای خود را در خانه انجام دهید زیرا این متد پیشرفتهای زیادی داشته است و بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد تولید شده اند.

از لیزر برای از بین بردن موهای زیر بغل، بازو، پا، صورت، قسمت های بیکینی و غیره استفاده می شود. محدودیتی وجود ندارد که بتوانید از لیزرها در آن استفاده کنید.

آیا تاثیر لیزر موهای زائد دائمی است؟

هنگامی که اغلب در حدود سه تا هفت جلسه استفاده می شود، ممکن است نوعی ریزش مو دائمی در منطقه ای که از آن استفاده می کنید تجربه کنید. با این وجود می توان از آن به عنوان روشی نیمه دائمی برای رفع مو استفاده کرد. این شیوه موها را برای همیشه صد درصد از بین نمی برد، اما می تواند رشد موهای شما را به شدت کاهش دهد. با سرعتی که رشد مو کاهش می یابد، ممکن است تصمیم بگیرید که موهای خود را اصلاح نکنید.

بهترین دستگاه لیزر دایود

لیزر موهای زائد چه فوایدی دارد؟

-        رشد مو را کاهش می دهد: لیزر موهای زائد موهای زائد نیمه دائمی را برای شما به ارمغان می آورد. این بدان معنی است که لیزر قادر به کاهش چشمگیر رشد مو است. بنابراین ممکن است شما هرگز نیاز به اصلاح مجدد نداشته باشید.

-        محدودیت های حداقل: این شیوه محدودیتی ندارد که در کدام نواحی از آن استفاده کنید. این می تواند روی هر قسمت از بدن به جز چند مکان به کار گرفته شود (یعنی دستگاه تناسلی) و در یک زمان مناطق بزرگی را بپوشاند و روند آن سریع شود.

-        خداحافظی از موهای زائد: با روش لیزر موهای زائد، می توانید از زشتی ها و دردهای موهای زشت خداحافظی کنید.

-        معقول و بدون درد: بیشتر افراد به طور معمول این پرسش را مطرح می کنند که: "آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟" در این شیوه اپراتورها از ژل های خنک کننده یا یخ قبل یا بعد از لیزر استفاده می کنند تا فرد متحمل درد کمتری شود.

-        کاهش عوارض جانبی: اگرچه عوارض جانبی برای استفاده از این روش رفع مو وجود دارد، اما عوارض جانبی آن ها جزئی است و مدت زیادی طول نمی کشد.

-        مقرون به صرفه: ممکن است در ابتدا استفاده از روش لیزر موهای زائد گران به نظر برسد، اما در نهایت متوجه خواهید شد که بهتر از اپیلاسیون مکرر یا خرید مداوم تیغ و کرم های موبر برای شما است.

-        موی سطح پوست در این شیوه لازم نیست: برای اپیلاسیون، باید منتظر بمانید تا مقداری از موها رشد کنند تا بتوانید موم کنید. اما در مورد لیزر حتی بهتر است وقتی نزدیک جلسه بعدی شما است، اصلاح کنید. به این ترتیب، پوست شما از سوزش محفوظ خواهد ماند.

-        این شیوه بدون شک نتیجه می دهد: در طی سه تا هفت جلسه لیزر موهای زائد، شما می توانید شاهد ریزش مو "دائمی" باشید.

آیا موهای شما بعد از لیزر موهای زائد رشد می کنند؟

درمان با لیزر موهای زائد درمان دائمی نیست. بلکه نیمه دائمی است. یعنی رشد مو را به صورت طولانی مدت کاهش می دهد. با این وجود بسیاری از افراد از این روش درمانی بسیار بهره مند شده اند و شاهد 80 درصد کاهش مو هستند. هنگامی که مو شروع به رشد مجدد می کند، بسیار کم، آهسته، بسیار نازک و کمتر آشکار می شود.

هزینه لیزر موهای زائد

مبلغ 235 دلار در هر جلسه متوسط ​​هزینه برای لیزر موهای زائد است که توسط انجمن جراحان پلاستیک آمریکا اعلام شده است. با این وجود، هزینه انجام لیزر موهای زائد بر اساس برخی از عواملی مانند نوع پوستی که لیزر روی آن انجام می شود و جایی که این روش را انجام می دهید متفاوت خواهد بود. برخی از سالن ها و کلینیک های مراقبت از پوست برای 8 جلسه 1050 دلار هزینه می گیرند؛ اما هزینه لیزر در نواحی بخصوصی همچون ناحیه قفسه سینه می تواند بیش از 2400 دلار قیمت داشته باشد.

انجام لیزر درمانی موهای زائد خود در منزل ارزان تر از آن است که در کلینیک ها یا سالن های مراقبت از پوست آن را انجام دهید. دستگاه لیزر موهای زائد برای مصارف خانگی می تواند حدود 500 دلار باشد و به همان اندازه ایمنی و کارآمد هستند که ماشین های تجاری هستند. این گزینه مناسب برای کسانی است که راحت نمی توانند بدن خود را در برابر غریبه ها باز کنند.

خرید لیزر دایود

لیزر دایود یکی از بهترین و کارآمدترین انواع لیزر برای حذف موهای زائد در هر نوع پوستی است. قبل از اقدام به خرید دستگاه لیزر مو بهتر است در مورد انواع دستگاه های لیزر اطلاعات کافی داشته باشید تا در خرید دستگاه های گران قیمتی این چنینی بخصوص در مورد دستگاه های لیزر کلینیکی دچار اشتباه نشوید.

خرید و هزینه لیزر دایود

ممکن است بخواهید دستگاه لیزر دائمی لیزر DIODE را مورد بررسی قرار دهید تا با اطمینان کامل نسبت به خرید آن اقدام کنید. دستگاه لیزر دایود برای از بین بردن مو از نور و گرمای غلیظ استفاده می کند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نور و گرما را به فولیکول های مو هدایت کنید. بنابراین ملانین انرژی لیزر را جذب می کند و در نتیجه مانع رشد بیشتر در فولیکول های مو می شود. این فرآیند بدون درد است و انرژی لیزر از پوست اطراف فولیکول ها نیز در برابر آسیب محافظت می کند.

این دستگاه رفع موهای ناخواسته بدون درد، بسیار ایمن و بسیار مفید است. دستگاه لیزر دایود فرآیند از بین بردن کامل موهای زائد از فولیکول های مو را تضمین می کند. لیزر دایود به طور استاندارد از طول موجی حدود 808 نانومتر برای برداشت مو استفاده می کند و بیشتر افراد آن را به این نام یعنی دستگاه لیزر 808 نانومتری می شناسند. همچنین این دستگاه از سیستم خنک کننده اپیدرم برای نگهداری و محافظت از اپیدرم پوست استفاده می کند. دستگاه لیزر دایود این کار را بدون محدود کردن اثربخشی عمل لیزر با چگالی انرژی بالا انجام می دهد.

با استفاده از این دستگاه دائمی موهای زائد، توان تولیدی تا 600 W یا 1200W وارد می شود و چگالی انرژی را برای استفاده در بیشتر نواحی پوست مناسب می سازد. فرکانس اسکن آن حداکثر 10 هرتز است. همچنین از صفحه لمسی LCD 8.4 اینچ بهره می برد که عملکرد دستگاه را بسیار آسان می کند.

طرفداران دستگاه لیزر دایود

  • بیشتر افراد به دلایل زیر طرفدار جدی دستگاه لیزر هستند:
  •  این دستگاه قادر است به طور مداوم به مدت 18 ساعت بدون وقفه کار کند.
  • در مورد برخی افراد با پوست و مویی بخصوص حتی دستگاه لیزر دایود می تواند موها را به طور دائمی از بین ببرد.
  • فرآیند زدودن موها با دستگاه لیزر دایود بدون درد است، به دلیلی که در بالا در رابطه با استفاده این دستگاه از سیستم خنک کننده اپیدرمی ذکر شد.
  • دستگاه لیزر دایود مورد تایید FDA می باشد.

حال فرض می کنیم که اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کرده اید و برای خرید دستگاه لیزر مو مدنظر خود آماده هستید، حال بایستی چه کار کنید؟

 مشاوره و راهنمای خرید دستگاه دایود

در صورت گزینش دستگاه لیزر کارآمد برای از بین بردن موهای زائد خود به عنوان مثال انتخاب و تصمیم به خرید دستگاه دایود شما می توانید به یک نمایندگی فروش دستگاه لیزر در ایران مراجعه نمایید تا از طریق وب سایت نمایندگی مورد نظر خرید اینترنتی لیزر دایود را انجام دهید. یکی از معتبرترین وب سایت های خرید دستگاه لیزر مو وب سایت گروه لیزر ایرانیان می باشد. گروه لیزر ایرانیان علاوه بر فروش لیزر دایود در زمینه اجاره لیزر دایود نیز به ارائه خدمت می پردازد. همچنین این گروه فروش انواع دیگر دستگاه های لیزر، لوازم و تجهیزات دستگاه های لیزر از جمله لامپ لیزر و سایر وسایل و تجهیزات پزشکی و زیبایی را نیز در لیست خدمات خود دارند.