امروزه با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی ما شاهد حضور دستگاه های لیزر با فناوری های به روز دنیا در بازار میباشیم. در حال حاضر خلاصی از موهای زائد و آزار دهنده ی بدن و صورت امری ضرروری و اجتناب ناپذیر است. برای داشتن پوستی تمیز و عاری از مو در نواحی مختلف بدن ما نیازمند به انجام برخی کارهای روتین و روزمره هستیم و چون این خواسته مستلزم صرف هزینه و زمان قابل توجهی است لازم دانستیم تا درباره ی خرید اینترنتی دستگاه لیزر دایود صحبت نماییم.

خرید اینترنتی دستگاه لیزر دایود

لیزر دایود چیست؟

لیزر دایود یکی از بهترین و به روزترین منابع تولید نور که به صورت نیم هادی است که جهت رفع و از بین بردن موهای زائد بدن و صورت بر پایه ی نور عمل کرده و  به دلیل برخورداری از ساختار سبک، قوی و کارآیی قدرتمند توانسته است رقابت قابل توجهی با دیگر دستگاه های موجود در بازار دنیا داشته باشد.  

جالب است بدانید که لیزرهای دایود با طول موج 800 الی 810 نانومتر و به شکل پالسی بوده و به همین دلیل در  عمق بیشتری از درم نفوذ کرده و به دلیل جذب بیشتر فولیکول های مو تأثیر آن در از بین بردن سلول های بنیادی مو (مختل نمودن رشد مو) و فولیکول ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

در مورد نحوه ی عملکرد دستگاه لیزر دایود باید بگوییم که این دستگاه بر اساس مکانسیم حرارتی و نابود کنندگی بالایی که دارد توانسته است اثری شگفت انگیز در تخریب و نابود کردن سیبل مو یعنی  ملانین ها  و رنگدانه های موجود در ریشه ی هر تار مو بگذارد و به  شکل حیرت آوری آن ها را متلاشی نموده و روند رشد موها را خیلی کند نماید.

با این اوصاف می توان گفت دستگاه لیزر دایود به کمک مکانسیم گرم کردن فولیکول های مو به نابودی آن ها پرداخته و بهتر است بدانید که نام علمی این روش از بین بردن موهای زائد فوتوترمولیز می باشد.

لیزز توسط دستگاه دایود یکی از مناسب ترین روش ها برای نابودی موهای زائد در دنیا می باشد و این دستگاه به دلیل برخورداری از شرایط خاص حین درمان های لیزری توانسته گام های بزرگی را در این عرصه بردارد و به عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد شناخته شود.  

در ادامه لازم دانستیم تا از مزایا و نحوه ی خرید اینترنتی دستگاه دایود مطالبی را در این مقاله بگنجانیم.

مزایای لیزر دایود با دیگر دستگاه ها

 

  • به حداقل رسانیدن عوارض ناشی از نفوذ در لایه های اپیدرمی جهت رفع موهای زائد همچون کاهش چشمگیر تورم و التهابات پوستی.
  • عدم نیاز به سپری نمودن دوران نقاهت و کاهش ریسک به دلیل پالس یکنواخت پوست.
  • سرعت بالای انجام کار با لیزر دایود به سبب وجود فرکانس بالا و سطح مقطع بزرگ این دستگاه.
  • نتیجه بخشی قابل توجه و رضایت مشتریان و کسب نتایج مطلوب نسبت به دیگر روش ها.
  • ماندگاری و دوام به روش لیزر دایود به دلیل تخریب اصولی و عمیق فولیکول های مو.
  • داشتن پوستی صاف تر و شفاف تر بعد از رفع موهای زائد.
  • رفع موهای زائد برای تمامی تیپ های پوستی با قطر ها و عمق های متفاوت مو.
  • قابلیت انجام نابودی موها توسط دستگاه دایود برای پوست های تیره.
  • مجهز بودن این دستگاه به سیستم خنک کننده قبل از هر پالس پوست جهت آرامش و راحتی افراد.
  • تجربه ی درد خیلی کم و ناچیز حین پاک سازی پوست.

 مزایای لیزر دایود

لیزر دایود خانگی و کلینیکی

از به روزترین و کارآمدترین دستگاه های لیزر خانگی می توان به لیزر دایود خانگی 2018 و 2019 اشاره کرد که حین از بین بردن و رفع موهای زائد درد خیلی کمتری نسبت به نمونه های مشابه دیگر تجربه خواهید کرد و همچنین با این دستگاه می توانید روند رشد موهای زائد را برای مدت قابل توجهی به تأخیر بیاندازید.

و اما اگر تمایل دارید که به صورت دائم و برای همیشه از شر موهای زائد بدن و صورت خود خلاص شوید بهتر است بدون صرف هزینه های گزاف و اضافی آن ها را به دست دستگاه های بزرگ و کلینیکی دایود بسپارید تا برای همیشه روند رشد موهای بدن خود را به میزان قابل توجهی و حتی برای همیشه به تأخیر انداخته و از بین ببرید.

لیزر دایود به دلیل برخورداری از طیف وسیع نور به شکل متمرکز به سمت فولیکول های مو هدایت شده و بدون آسیب به پوست پیاز مو را هدف قرار داده و آن ها را تخریب می نماید.

جالب است بدانید که به دلیل برخورداری این نوع دستگاه ها از طول موج بالاتر 800 الی 810 نانومتری توانسته است تا تیم متخصص را جهت رفع موهای زائد بدن و صورت تا عمق بیشتری نفوذ نموده و موهایی با ضخامت بیشتر را برای انواع پوست ها میسر گرداند.

دوره ی درمان و رفع موهای زائد با این نوع دستگاه تقریبا 6 الی 12 جلسه می باشد که در فواصل هر ماه جهت کاهش قطر و تراکم موها انجام می گیرد تا در آینده ای نزدیک از داشتن پوستی شفاف و زیبا و بدون مو لذت ببرید.

لیزر دایود خانگی و کلینیکی

سفارش اینترنتی لیزر دایود

حال این سوال برایتان پیش می آید که برای تهیه و خرید دستگاه لیزر دایود (خانگی و یا کلینیکی) چه باید کرد.

جهت خرید اینترنتی لیزر دایود می توانید به راحتی به سایت های موجود مراجعه کرده و با بررسی و مطالعه ی دقیق دستگاه مورد نظر خود را از طریق سایت هایی که دستگاه های خود را به شکل فروش اینترنتی به فروش می رسانند سفارش داده و خریداری نمایید.

البته شایان ذکر است که شما قبل از خرید دستگاه دایود خانگی مشاوره های لازم را دریافت نموده و بر حسب نوع پوست، رنگ پوست و بررسی دیگر نکات لازم توسط مشاوران و متخصصین این امر بهترین خرید را انجام خواهید داد.

یادوری این نکته نیز بسیار ضروری می باشد که حتما به سایت های معتبری که اقدام به فروش اینترنتی دستگاه های مختلف دایود می نمایند مراجعه نمایید.

با این روش می توانید بهترین و مدرن ترین دستگاه لیزر دایود را با کسب اطلاعاتی دقیق نسبت به توقعات و همچنین تیپ پوستی خود خریداری نموده و از تخفیفات خرید لیزر دایود خانگی و کلینیکی نیز بهره مند گردید.