شما چقدر به شادابی و جوانی پوست خود اهمیت می دهید؟ آیا می دانید با روش‌های مختلف می توانید پوستی با طراوت‌تر داشته باشید و از پیری زودرس جلوگیری کنید و یا هنگامی پوست دچار چروک یا شرایط مشابه شد با استفاده از راهکارهای مختلف مشکلات پیش آمده را درمان و اثرات آنها را کم رنگ‌تر کرد. پیش از هرچیزی باید بدانید که مراقبت از پوست و رسیدگی به آن باعث می شود تا نیاز شما به انواع لیزر، مصرف دارو و یا جراحی، پلاسما جت و ... به حداقل برسد. اولین و مهم‌ترین رسیدگی به پوست استفاده از ضدآفتاب است.

ضدآفتاب‌ها باعث می شوند تا پوست شما به وسیله اشعه مضر خورشید آسیب نبیند ، نور خورشید علارغم تمام فوائدی که برای پوست و بدن انسان دارد می تواند باعث ایجاد چین و چرو، پیری زودرس، ایجاد لک و حتی بعضی بیماری‌ها همچون سرطان شوند همچنین آفتاب سوختگی یکی از عوارض شایع قرار گرفتن تحت تابش نور خورشید است و شما بادی بتوانید به وسیله محصولات مختلف از پوست خود محافظت کنید این محافظ‌ها می توانند انواع ضدآفتاب‌ها و یا لباس و کلاه و عینک مخصوص باشد. تمام این محصولات می توانند باعث شوند تا پوست شما جوان و سالم بماند و شما نیازی به انجام جراحی‌های مختلف برای داشتن پوستی جوانتر نداشته باشید.

درکنار استفاده از ضدآفتاب استفاده از مرطوب کننده‌ها و انواع آب رسان‌ها نیز می تواند از پیری زودرس پوست جلوگیری کند زیرا خشکی پوست و کم آب بودن بدن می تواند باعث ایجاد چین و چروک برروی پوست شود. در این میان باید دقت داشته باشید که انواع شوینده هایی که برای پوستتان انتخاب می کنید نیز باید محافظی برای پوستتان باشند و از خشکی بیش از حد پوستتان جلوگیری کنند. شستن بیش از حد پوست و استفاده از محصولات نامرغوب و یا نامناسب می تواند اثرات جبران ناپذیری بر روی پوست شما داشته باشد.

دستگاه پلاسما جت چیست
حال اگر به هر دلیلی روی پوست شما چین و چروک هایی ظاهر شده است و و شما تمایل به از بین بردن این آثار از روی پوست خود هستید روش‌ها و راه‌های مختلفی وجود دارد برخی از افراد راه‌های طبیعی و استفاده از ماسک‌ها مخصوصا ماسک طبیعی را انتخاب می کنند بعضی کرم‌های موجود در بازار نیز به این دلیل تولید شده اند و می توانند در این مسیر به شما کمی کمک کنند افرادی هستند که تزریق ژل و بوتاکس و موارد مشابه را انتخاب می کنند، یکی دیگر از راه حل‌های موجود که می تواند کمک بسیاری در درمان چین و چروک و افتادگی پوست داشته باشد پلاسما جت می باشد. پلاسما جت را می توان به جهت از بین بردن و کم رنگ کردن چین و چروک بخش‌های مختلف پوست به کار بردن از چین و چروک دورچشم تا برطرف کردن لک صورت را می توان به واسطه پلاسما جت انجام داد.

معرفی پلاسما جت

همانطور که پیش از این گفته شد پلاسما جت می تواند به شما کمک کند تا چین چروک را در نواحی مختلفی از پوست کمتر کنید و یا آنها را از بین ببرید . روش کار پلاسما جت به نحوی است که با سوزاندن سطحی‌ترین لایه پوست لایه عمقی پوست تبخیر و جمع می شود در این درمان زخم عمیقی ایجاد نمی شود و بعد از حدود یک هفته که از درمان می گذرد و پوست ترمیم می شود پوست شما کشیده می شود و آثار چین و چروک از بین می رود .

بسته به میزان و عمق چین و چروک‌های پوست شما تعداد دفعات انجام این روش درمانی متفاوت خواهد بود ودر بازه‌های زمانی متفاوت درمان صورت می پذیرد. در این روش از جراحی و بیهوشی و اتاق عمل خبری نیست. بسیاری از افراد به دلیل ترس از جراحی و یا حساسیت هایی که به مواد بیهوشی دارند نمی توانند بسیاری از عمل هارا انجام دهند و این روش درمان می تواند کمک بسیاری به این افراد کند تا بتوانند چین و چروک پوست خود را برطرف سازند در این روش با تبدیل مستقیم لایه سطحی پوست به گاز باعث جمع شدن لایه‌های عمقی پوست شما می شوند و کشیدگی (لیفت) پوست را برای شما به همراه دارد.

کاربرد پلاسماجت در زیبایی پوست

زیبایی پوست از جمله خواسته‌های بسیاری از افراد مختلف است و در این مسیر پلاسما جت می تواند کمک قابل توجهی به شما کند، نداشتن چین و چروک خود می تواند یکی یکی از عواملی باشد که در افزایش زبایی تاثیر دارد. علاوه بر درمان چین و چروک از دیگر کاربردهای پلاسما جت می توان به درمان جوش و آکنه اشاره کرد همچنین برای درمان جای جوش و دیگر لک‌های پوستی نیز می توان از پلاسماجت استفاده کرد و نتایج قابل قبولی را دریافت کرد. واضح است که پلاسما جت تنها راه درمان این مشکلات پوستی نیست و راه‌های بسیار یوجود دارد که به وسیله یآنها می توان به درمان لک، جوش و چین و چروک پرداخت اما هرکدام از این راه‌ها می تواند به دلایل مختلفی مورد پسند افراد نباشد.

برای مثال استفاده از پماد، ماسک و محصولاتی از این دست احتیاج به زمان و حوصله بسیاری دارد. شما باید در زمان‌های مشخص در یک بازه زمانی نسبتا طولانی از این محصولات استفاده کنید و با صبرو حوصله منتظر نتیجه آنها باشید اما روش هایی مانند پلاسما جت در کوتاه مدت تاثیر بیشتری خواهند داشت و شما سریعتر نتیجه آن را خواهید دید.

به وسیله پلاسما جت امکان از بین بردن تتو از روی پوست، غبغب، ضایعات پوستی و مواردی از این دست فراهم است حتی پلاسما جت بینی نیز این روزها انجام می شود و به شما کمک می کند تا بینی گوشتی خود را کوچک کنید و یا می تواند راهی برای برطرف نمودن عیوب بینی باشد. پلاسما جت کاربردهای مختلفی دارد و همین کاربردها باعث شده تا از مبوبیت ویژه ای برخوردار شود یکی از دلایلی که باعث شده تا پلاسما جت به روشی محبوب تبدیل شود هزینه معقول و مناسب این روش می باشد زیرا این روش در مقابل انواع جراحی‌ها خطرات عوارض کمتری داشته و درصد رضایت افرادی که از پلاسما جت استفاده کرده اند به طور چشمگیری بالا بوده است.

از دیگر کاربردهای پلاسما جت در زیبایی برای افرادیست که عمل‌های مختلفی مثل جراحی پلک یا عمل بینی انجام داده اند اما نتیجه نهایی آنچه که مورد علاقه و پسندشان باشد نشده است و یا برای مثال در جراحی پلک که به جهت افتادگی پلک انجام می شود بعد از مدتی مجددا افتادگی پلک رخ دهد همین امر باعث می شود تا پلک دوباره به جراحی نیاز داشته باشد در چنین شرایطی می توان با هزینه به مراتب کمتر و به وسیله ب پلاسما جت افتادگی پلک را جبران کرد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که برای برطرف نمودن نقص‌های کوچک بینی و برای کوچک کردن بینی گوشتی خود تماسل به عمل جراحی ندارید و یا بعد از عمل همچنان فکر می کنید بینی شما فرم مطلوبی ندارد پلاسما جت بینی می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند.می توان گفت هزین پلاسما جت مناسب‌تر است.

پلاسما جت برای لک صورت

لک‌های پوستی به دلایل مختلفی بر روی بخش‌های مختلف بدن ایجاد می شوند. مشکل کبد و یا اثر آفتاب و اشعه‌های مضر آن و بیاری دلایل دیگر می تواند باعث ایجاد لک شود حتی جای انواع جوش‌ها که به دلایل مختلفی روی پوست صورت ایجاد می شوند نیز به عنوان لک می تواند بر روی پوست ماندگار شود. در ابتدای مسیر درمان انواع لک‌های پوستی باید نوع لک و دلیل ایجاد آن را بشناسید بهترین کار مراجعه به متخصص است. دکتر و متخصص با انجام آزمایشات مختلف دلیل ایجاد لک‌های پوستی را بررسی و شناسایی می کند و سپس به درمان دلایل شناخته شده اقدام می کند. پس از درمان و کنترل دلایل ایجاد لک حالا نوبت از بین بردن لک هایی پوستی است که روی پوست شما جاخوش کرده اند.

پلاسما جت برای لک صورت

پلاسما جت می تواند یکی از راه‌های درمان این لک‌های مزاحم باشد. درمانی کم عارضه که می تواند در ازبین بردن لک‌های پوستی تاثیر بسیار خوبی داشته باشد. بسیاری از افراد پلاسما جت را تحولی عظیم در صنعت زیبایی می دانند زیرا توانسته بسیاری از مشکلات پوستی را در کوتاه مدت به بهترین حالت مشکل برطرف سازد. همچنین با توجه به برآوردها هزینه پلاسما جت کمتر و اثربخشی آن بیشتر است.

در نظر داشته باشید هر روش درمانی حتما باید تحت نظر متخصص انجام شود هرچقدر این روش به خودی خود روشی مناسب و اثر بخش باشد اگر بوسیله متخصص انجام نشود می تواند آثار نامطلوبی روی پوست شما داشته باشد.

دقت داشته باشید در این بازار افراد سودجو و کلاهبردارانی وجود دارند که علاوه براینکه دانش کافی ندارند از دستگاه مناسبی نیز برای پلاسما جت استفاده نمی کنند و همین امر باعث می شود تا علاوه براینکه شما نتیجه مناسبی دریافت نمی کنید می تواند خطراتی را نیز برای شما به دنبال داشته باشد. باید توجه داشته باشید تا با وعده هزینه کمتر گرفتار این کلاهبرداران نشوید و حتما در مراکز معتبر و با دستگاه استاندارد و مناسب به پوست خود رسیدگی کنید.

پلاسما جت لب

عمل‌های زیبایی که هر روزه طرفداران بیشتری پیدا می کنند می توانند به همراه خود خطرات و هزینه‌های بیاری را به همراه داشته باشندو همچنین دوره نقاهت هرکدام از این عملها، بیهوشی و یا ایجاد زخم‌های مختلف روی پوست می تواند از جمله دلایلی باشد که روش‌های جایگزین عمل مورد توجه مخاطبین خود قرار گیرد. برای فرم دهی لب‌ها نیز روش‌های مختلفی وجود دارد از تزریق ژل و عمل‌های مختلف تا پلاسما جت که هرکدام می تواند نتیجه ای مطلوب و یا نامطلوب با خود به همراه داشته باشد. در این میان یکی از جدیدترین و اثربخش‌ترین روش‌ها استفاده از پلاسما جت است. این روش به شما کمک می کند تا فرم لب‌های خود را به صورت دلخواه تغییر دهید و به نتیجه مطلوبتان دست یابید.

باز هم تذکرداده می شود که برای استفاده از پلاسما جت حتما ابتدا تحقیقا لازم را به عمل آورید، جلسه مشاوره با پزشک معتمد خود داشته باشید و از مناسب بودن دستگاه و حرفه ای بودن متخصصی که برای شما کار را انجام میدهد اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت انمان بوجود آمدن لک‌های پوستی و ماندگار شدن آنها برای شما وجود دارد.

پلاسما جت بینی

عمل بینی را می توان یکی از پرطرفدارترین عمل‌ها دانست. بسیاری از افراد به خاطر نواقص کم و محدودی که برروی بینی خود احساس می کنند اقدام به عمل جراحی می کنند. در این میان هستند افرادی که یا از عمل جراحی می توسند، یا به خاطر بیماری‌های مختلف داروهای متنوعی مصرف می کنند که باعث وی شود فرد مجوز عمل نداشته باشد و همچنین حساسیت‌های مختلف به داروی بیهوشی و دلایلی از این دست می تواند باعث شود تا شما به دنبال راهی جایگزین برای عمل باشید. حتی ترس از عمل و نداشتن تجربهی و نتیجه خوب از عمل از جمله مواردیست که به واسطه پلاسما جت قابل تحقق است.

پلاسما جت برای بینی

پلاسما جت بینی می تواند باعث شود تا بینی گوشتی شما کوچک‌تر و جمع و جورتر شود. اگر شما هم نمیدانیم پلاسما جت بینی چیت باما همراه باشید.

پیش از هرچیزی توصیه می سود که از پلاسما جت بینی بریا بینی‌های گوشتی استفاده شود برخی از افراد سودجو به این دلیل که شما آشنایی مناسبی با این مسئله ندارید که پلاسما جت بینی چیست و برای چه شرایطی مناسب است برای هر نوع بینی استفاده از پلاسما جت را توصیه می کنند. البته برای افراد با بینی غیرگوشتی نیز می توان برای فرم دهی کم تغییرات کم از پلاسما جت بینی استفاده کرد ولی این روش برای بینی‌های گوشتی حداکثر تاثیر را دارد. روش کار در پلاسما جت با حرارت دادن سلول‌های موجود در غشای پوست همراه است. با حرارتی که هنگام پلاسما جت بینی ایجاد می شود این سلولها تحریک میشوند و امکان خوش فرم شدن بینی فراهم می گردد.

توجه داشته باشید پیش از هراقدامی مثل تمام کارهای زیبایی که برای پوستتان انجام می دهید باید با متخصص صحبت کنید، متخصص بابررسی شرایط، شکل و فرم بینی شما می تواند میزان تاثیرگذاری و نتیجه نهایی پلاسما جت بینی را به شما بگوید. پس از این جلسه مشاورهزمانی که متوجه شدید پلاسما جت بینی چیست درصورتی که شما تصمیم به انجام پلاسما جت بینی گرفتید در یک یا چند جلسه برای شما پلاسما جت بینی انجام می شود.

روی پوست بینی شما بی حسی زده می شود و و به وسیله ابزار مخصوص پلاسما جت نقاطی منظم روی سطح بینی زده می شود این کار باعث میشه تا لایه چربی زیر پوست کاهش پیدا کنه و لایه‌های عمیق‌تر نیز جمع شوند که به خوش فرم شدن بینی شما کمک می کند. بعد از انجام پلاسما جت بینی آثار آن به صورت نقاطی روی پوست باقی می ماند این آثار حداکثر بعد از 10 روز از بین می رندو باید دقت داشته باشید که محصولات مراقبتی که پزشکتان توصیه می کند را به خوبی و به موقع استفاده کنید. از استحمام با آب داغ خودداری کنید و تحت تابش مستقیم آفتاب قبل و بعد از پلاسما جت قرار نگیرید. این کار باعث می شود در کوتاه مدت بینی شما به فرم دلخواهتان نزدیک شود. در نظرداشته باشید که اگر شما سن رشد را رد کرده باشید اثر پلاسما جت تقریبا دائمیست مگر اینکه به دلایلی خاص تغییری در پوست و بدن شما ایجاد شده باشد که با تمدید پلاسما جت اثرآن دائمی خواهد بود.

بعد از پلاسما جت بینی جای زخم‌های ایجاد شده را نخارانید و تا چند روز از مواد آرایشی استفاده نکنید. صورترا با شوینده‌های قوی نشویید و تا می توانید از تحریک کردن پوست بپرهیزید. در جلسه مشاوره ای که با پزشک خود پیش از پلاسما جت دارید تمام کارهایی که از 2 هفته قبل از پلاسما جت تا هفته‌های بعد از آن باید انجام دهید را به طور کامل بررسی کنید. نوع محصولاتی که باید استفاده کنید و مواردی که باید از آن دوری کنید را به درستی به خاطر بسپارید و با رعایت کردن آنها به سلامت پوست خودان کمک کنید.

برای مثال پیش از پلاسما جت نباید در معرض تابش خورشید قرار گیرید و یا در هنگام انجام پلاسما جت پوست صورتتان باید کاملا تمیز و بدون هیچ آرایشی باشد. مواردی از این دست را باید به طور کامل و با هماهنگی پزشک متخصص رعایت کنید.زمانی که متوجه شدید پزشک شما اصراری بر نکات ضروری که باید رعایت کنید ندارد و اشاره ای به این موارد نی کند در مهارت و صلاحیت وی شک کنید این می تواند زنگ خطری باشد تا نشان ده این فرد دانش کافی برای انجام این کار را ندارد.

هزینه پلاسما جت بینی

خوب است بدانید پلاسما جت در مقابل بسیاری از عمل‌ها از هزینه پایین تری برخوردار است، یکی از دلایل محبوبیت پلاسما جت همین کم هزینه بودن آن است در حال حاضر پلاسما جت بینی در مقابل عمل بینی که هزینه‌های بسیار زیادی دارد روشی بسیار به صرفه تریست.

عوارض پلاسما جت بینی چیست

شاید برایتان مهم باشد که بدانید عوارض پلاسما جت چیست ؟پلاسما جت را می توان جزو روش‌های کم عارضه دانست التهاب و زخم‌های بعد از پلاسما جت جزو عوارض آن به حساب می آیند و همچنین اگر مراقبت‌های قبل و بعد از پلاسما جت به درستی انجام نشود جای زخم‌ها تا مدت‌ها همراه شما خواهند ماند و عوارض و آثار بوجود آمده را می توان پاسخی به این سوال دانست که عوارض پلاسما جت چیست. دقت داشته باشید که اگر این کار توسط متخصص، به درست و به وسیله ابزار مناسب در محیطی پاکیزه و مناسب انجام نشود نه تنها برای شما سلامتی پوستتان را به همراه ندارد بلکه می تواند بای شما عارضه‌های پوستی مختلف و پشیمانی داشته باشد. اگر هنوز هم متوجه نشدید که عوارض پلاسما جت چیست باید به دنبال جواب این سوال در جلسه مشاوره با متخصص باشید.