بهترين كاركنان ، مهندسان و متخصصان،در گروه ليزر ايرانيان
خيابان مطهري، خيابان علي اكبري
خيابان صحاف زاده كوچه مريم پلاك ١٤ واحد ٢
پشتیبانی
02122777154
شنبه - 4 شنبه 8 الي 17
پنجشنبه 8 صبح الي 15

دسته بندی ها: مقالات

13 اسفند 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

انواع فلش لامپ

انواع فلش لامپ

فلش لامپ دستگاه های گوناگون در شرکت لیزر ایرانیان به شرح زیر هستند.

جهت سفارش هر یک از اقلام کافیست با ما در ارتباط باشید  (۰۲۱۸۸۷۳۵۲۱۰).

– فلش لامپ IPL

– لامپ لیزر ای پی ال

– لامپ I2PL

– لامپ دستگاه C2PL

-لامپ لیزر مداپلو – مدآپلو

-فلش لامپ Top laser

-لامپ دستگاه Sincoheren

-فلش لامپ KES

-لامپ دستگاه هن کن Honkon

– لامپ دستگاه  Nano Light Quanta System

– فلش لامپ Laser Lamp, DEKA Synchro HP

– لامپ لیزر آپوجی Cynosure Apogee

– فلش لامپ کندلا Candela

– لامپ دستگاه Fine Mec/Finepulse

– انواع لامپ Deka sinco play

– لامپ دستگاه Hiro 3 ASA

– فلش لامپ Lynton

– لامپ لیزر Ultra Pulse

– فلش لامپ ALma

– لیزر لامپ Baasel

– لامپ دستگاه ACTIVE BEAUTY

– فلش لامپ سایر دستگاهای زیر

– ACULIGHT

–  ADRON

–  ADVANCED LASER

–  AESCULAP

–  ALCON LASER

–  ALLIED/APOLLO

–  ALLTEC

–  ALPHA LASER

–  AMADA

–  APPLIED PHOTOPHYSICS

– APOLLO CHINA

– فلش لامپ ARCOTRONICS

–  ARGES

–  AUREL

–  BAASEL LASERTECHNIK

–  BAUBLYS CONTROL LASER

–  BEKO

–  BENTZY LASER SERVICES

–  BIG SKY

–  BIOPHARM

–  BIOS

–  BLUESHINE

–  BMI

–  BOC

–  CERRI

–  CHEVAL LASERS

– CONTINUUM

–  ENERGIS

–  DORNIER

–  EU PHOTONICS / CHROMOGENIX\

–  FOTONA

–  GSI LUMONICS

–  HERAEUS LASERSONICS

–  HK TECHNOLOGIES

–  HONG LUNG

–  INNOLAS

–  JK LASER

–  KOMATSU

–  LASERSCOPE

– LPKF

– LUMENIS

–  LUTRONIC

–  LYNTON MEDICAL

–  M.L.S.

– O.R. LASER

–  PALOMAR

–  PHOTON ENERGY

–  QUANTA SYSTEMS

–  RAYTHEON

–  SHARPLAN

–  SIEMENS

– SOLAR LASER SYSTEMS

–  SPECTRON

–  SYBARITIC

–  TOP LASER

–  VEINLASE

–  XENOLITE

جهت سفارش هر یک از اقلام کافیست با ما در ارتباط باشیم.

نوشته شده توسط : میلاد ارزه گر

13 اسفند 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

فلش لامپ

کلیه مطالب این سایت مربوط به شرکت لیزر ایرانیان بوده و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد

فلش لامپ دستگاه های لیزر و IPL به عنوان قلب یا عامل محرک دستگاه لیزر به حساب می آید قلبی که میبایست همواره بتپد،تا دستگاه لیزر بتواند بازدهی و یا اصطلاحا افکت مناسبی داشته باشد، لامپ لیزر یک کالای  مصرفی  به حساب می آید و هر لامپ لیزر از لحاظ استاندارد،ابعاد و مقدار فشار گاز و سایر متغیر ها متفاوت است و از همین جهت لامپهای لیزر می توانند دارای تعداد شات و یا زمان عملکرد متفاوتی نسبت به یکدیگر باشند جهت پی بردن به  استاندارد لامپ لیزر تنها کافیست شماره سریال درج شده بر روی فلش لامپ قبلی خود  را در اختیار گروه لیزر ایرانیان قرار دهید تا با قیمت مناسب و در کمترین زمان بتوانیم قلب دستگاه شما را فراهم نماییم،اما در بعضی از انواع لامپ لیزر با ساختار چینی خبری از این نوع سریال یا امضاء بر روی فلش لامپ نمی باشد و تنها از طریق اندازه گیری ابعاد میتوان لامپ لیزر مناسب برای دستگاه را پیدا نمود 3 مشخصه را میتوان برای هر لامپ لیزر در نظر گرفت و از طریق این سه مشخصه است که میتوان انواع مختلف  فلش لامپ را شناسایی نمود ،پارامترهای اندازه گیری درعکس زیر  کاملا مشخص شده اند .

 همان گونه كه در ساختار تمام لامپ های لیزر مي توانيد ببنيد لامپ از يك حباب تشكيل شده است  كه يا درون آن خلا ایجاد شده و يا بعد از ایجاد خلا درون حباب از گاز خاصي پر شده است(در صنعت پزشكي لامپ های لیزر از سه نوع گاز تشكيل می شوند ) رسيدن ولتاژ به دو پايه لامپ باعث ميشود جريان از دو پايه به طريق خاصي (برای مثال در لامپ معمولی فیلامان) به هم برسد و ايجاد نور كنند

 

لامپ هاي لیزر پزشكي نيز از اين قاعده مستثنی نيستند لذا لامپ هاي لیزر داراي انواع مختلفي به شكل مدادي ،يو هستند که هر شكل لامپ لیزر (مثلا مدادی) خود به چند دسته تقسيم مي شود – باسيم و يا بدون سيم -باسیم توسط دو عدد سیم به سمت مثبت و یا منفی آن وصل شده است و به دستگاه متصل میگردد (یا لحیم می شوند ویا درون کانکتور مخصوصی قرار می گیرند) و نوع بدون سیم لامپ لیزر از دو کیبل که در اتصالات منفی و یا مثبت است تشکیل میشود (کیبل ها درون محفظه با پیچ سفت می گردند) که هر دونوع بسته به طراحی هندپیس و یا کویت در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند همچنین بسته به نوع دستگاه و استانداردهای مختلف  فزيكدانان و طراحان كمپاني های  توليد كننده، دستگاه مورد نظر خود را ساخته و متناسب با كاربري لامپ لیزر بر روي دستگاه از آن استفاده میکنند.

(ARC) یا همان فاصله بین دو تنگستن لامپ لیزر

(Total) یا همان طول کل لامپ لیزر

(OD) یا همان قطر لامپ لیزر

با در دست داشتن این پارامترها و یا فرستادن فلش لامپ معیوب قبلی خود  میتوانیم فلش لامپ دستگاه شما را به راحتی شناسایی و تامین نماییم.

جهت خریدفلش لامپ و یا تعویض فلش لامپ میتوانید با در تماس باشید.

13 اسفند 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

قیمت لامپ لیزر ( فلش لامپ)

قیمت لامپ لیزرقیمت لامپ لیزر با توجه به نوع کاربرد ( اس اچ آر , آی پی ال , ایلایت ) شیوه توليد ,کشور سازنده, متريال به كار برده شده , استاندارد هاي لازم گارانتی لامپ لیزر و دارای شناسه بودن متفاوت است ,گرچه تفاوت قيمت لامپ ليزر انگلیسی نسبت به لامپ لیزر چینی از لحاظ مادي ممكن است چندان چشم گير نباشد ولی در مقابل با پرداخت این بها میتوانید لامپ لیزر , با كيفيت بالاتر و كارايي بيشتر در مقایسه با سایر لامپ ها دريافت كنيد , همواره در ذهن داشته باشيد , فلش لامپ انگليسي درماني امن ، دستگاهي سالم و آسودگی خاطر را براي شما به ارمغان مي آورد.

 

پارامترهای تاثیر گذار در قیمت لامپ لیزر به شرح زیر هستند :

کشور سازنده لامپ لیزر (مهم ترین عامل) : خوب است بدانيد تكنولوژي استاندارد توليد انواع فلش لامپ يا ( لامپ ليزر ) انحصارا در اختيار كشور هاي انگلستان ،امريكا و روسيه است و تنها این کشورهای تولید کننده هستند که اجازه حک شناسه برروی لامپ های خود را دارند .لذا عملا لامپ ليزر آلماني ، مكزيكي و چيني فاقد استاندارد و كيفيت مناسب و شناسه هستند در نتیجه استفاده از اين لامپ ها موجب تخريب دستگاه و هندپيس شما ميشوند.

 

کاربرد لامپ لیزر : قیمت فلش لامپ های انگلیسی با توجه به نوع کاربرد آنها در گروه لیزر ایرانیان متفاوت هستند ما فلش لامپ های مختلف اس اچ آر SHR , ایلایت E-light, ای پی ال IPL, ان دی یگ ND; Yag , کیو سویچ Q- switch و ……. را با قیمت های مختلف تامیین مینماییم.تفاوت قیمت به علت تفاوت در نوع تولید و فرآیندهای لازم هر لامپ با توجه به نوع کاربرد آنهاست .

نوع تولید – متریال لامپ لیزر : از آنجا که جهت تولید لامپ انگلیسی از انواع دستگاه های مکانیزه بهره گرفته میشود و فرآیند انسانی در تولید آن دخیل نمیباشد لذا لامپ تولیدی با کیفیت تر بوده و میتواند مراحل تست را خوبی سپری کند و در انتها بعد از سپری کردن تست های استاندارد میتوان شناسه استاندارد بر روی آن حک کرد , جالب است بدانید لامپهای لیزر تولیدی در چین ,مکزیک (Amglo) آلمان اکثرا دست پیچ هستند و در کارگاه های خانگی تولید میشوند لذا هیچ گونه شناسه ای بر روی آنها حک نشده است و ممکن است به دستگاه آسیب جدی وارد کنند.

 

گارانتی لامپ لیزر : برخی لامپ ها مانند لامپ های چینی و مکزیکی فاقد هرگونه گارانتی بوده و عملا در صورت بروز مشکل نمیتوان اطمینانی به این لامپها داشت در مقابل کلیه لامپهای لیزر انگلیسی , آمریکایی دارای گارانتی هستند و تعهدات این گارانتی مربوط به کمپانی تولیید کننده میشود. لذا پیشنهاد میگردد جهت تعویض لامپ لیزر دستگاه خود از لامپ انگلیسی دارای گارانتی شرکت لیزر ایرانیان استفاده نمایید. جهت سفارش لامپ لیزر با ما در ارتباط باشید.

 

استاندارهای لامپ لیزر : در سازمان استاندارد جهانی ایزو جهت تولید لامپ لیزر استاندارد تولید معرفی شده است البته استاندارد فعلی با توجه به تکنولوژی تولید تنها در انحصار کشورهای انگلستان و آمریکا می باشد لذا این کشورها هستند که میتوانند لامپ لیزر با کیفیت و قیمت مناسب را عرضه کنند.

 

حک شناسه بر روی لامپ لیزر : لامپ لیزر دارای شناسه بهترین نوع لامپ موجود در بازار است البته میبایست این لامپ لیزر را از شرکتهای لیزر تهیه نموندتا با توجه به علم خود لامپ مناسب دستگاه شما را دراختیارتان قرار دهند. گروه لیزر ایرانیان همواره پیشگام در واردات انواع لامپ لیزر شناسه دار انگلیسی در ایران است.

 

هر چه مشتريان شما مهندسان گرامي و بيماران شما پزشكان محترم , رضايتمندی بيشتري داشته باشند به این ترتیب برگشت دستگاه جهت تعميرات مجدد و تعويض فلش لامپ كمتر و رضايت بيمار شما بيشتر خواهد بود. از این رو است که گروه لیزر ایرانیان با تامین انواع فلش لامپ انگلیسی ,انبار قطعات قوی و استفاده از پرسنل و مهندسین زبده توانست رضایت شما مشتریان عزیز را کسب نماید.

 

جهت سفارش عمده لامپ لیزر و یا تعویض فلش لامپ در محل با ما در ارتباط باشید.

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۱۰

24 دی 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

5 راه افزایش مراجعه کنندگان در کلینیک زیبایی

برای آنکه همیشه مراجعه کنندگان بالایی داشته باشید باید افراد زیادی شما و کلینیک زیبایی شما را بشناسند لذا میبایست همواره بخشی از درآمد خود را صرف تبلیغات نمایید.در این مقاله قصد داریم شما را به 5 راه جهت افزایش مراجعه کنندگان از طریق تبلیغات آشنا کنیم:

راه اول : مراجعه کنندگان به کلیلنیک زیبایی خود را راضی نگه دارید:یک فرد راضی از مجموعه از تجربه رضایت خود با بیش از 5 نفر صحبت خواهد کرد و این بازاریابی دهان به دهان همواره راه موفقیت شما را هموار میسازد و البته یک فرد ناراضی از تجربه ناکام خود با بیش از 6 نفر صحبت خواهد کرد.

راه دوم : ایجاد وب سایت خوب و قوی : شما میتوانید خود را جای بیمار و یا مراجعه کننده خود قرار دهید او چگونه میبایست شما را پیدا کند ؟ یکی از راه های جستجو در گوگل و یا اینترنت است پس داشتن یک وب سایت خوب میتواند کمک موثری به شما باشد.شما میتوانید جهت داشتن یک وب سایت مناسب برای کیلینک زیبایی خود با ما در ارتباط باشید.

راه سوم : تبلیغات هدفمند : شما میبایست مشتریان کلینیک زیبایی خود را بشناسید به این معنا که بدانید اکثریت مشتریان شما چه الگویی برای مراجعه به کلینیک زیبایی شما دارند و یا چه فرهنگ و خرده فرهنگی بر آنها حاکم است لذا میبایست در مکان های که مشتریان شما حضور دارند تبلیغات کنید مکان هایی از قبیل باشگاه ورزشی ، آرایشگاه ها ، کلاس های مختلف البته انتخاب این محل ها به شما شناخت شما از مشتریانتان بستگی دارد.

راه چهارم: استفاده از تبلیغات رایگانT هرگز نباید تبلیغات رایگان را فراموش کنید لذا لیستی از شیوه های تبلیغاتی رایگان جهت بررسی تهییه کنید مانند تبلیغات رایگان در وب سایت های مختلف و یا تبلیغات رایگان در مجلات پزشکی مختلف سپس در بازه های زمانی مختلف تبلیغات کلینیک زیبایی خود را در این مکان ها ثبت نمایید.

راه پنجم: استفاده از بازیگران و افراد مشهور: شما میتوانید به مناسبتهای مختلف از بازیگران و افراد مشهور در کلینیک زیبایی خود دعوت به عمل بیاورید و سپس میتوانید از تصاویر و فیلم های تهییه شده از آن روز و حضور آن بازیگر مشهور (البته با اجازه آنها) در وب سایت خود استفاده کنید و به بازیگران مشهور و یا جمعی از دوستان آنها خدمات رایگان ارائه دهید.

24 دی 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

چگونه عمر دستگاه لیزر خود را افزایش دهیم ؟

یکی از بهترین راه های افزایش عمر مفید دستگاه لیزر استفاده ،درست و کارآمد از دستگاه لیزر است در این مقاله قصد داریم استفاده درست و کاربردی از دستگاه را به شما بیاموزیم :

١- استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد توسط افراد آموزش ديده

٢- تعويض آب دستگاه لیزر به نسبت استفاده از آن ٣- استفاده از استابلايزر و يو پي اس ٤- شرايط محيطي مناسب ٥- تميز كردن کریستال هندپیس بعد از هر استفاده 

راه اول : استفاده از دستگاه لیزر و روش درماني مناسب براي كاربري كه با دستگاه كار مي كند بسیار مهم و حائز اهميت است زيرا با تنضيمات صحيح در منو دستگاه لیزر ( زمان تاخير و نوع تيپ پوستي) مي توان عمر دستگاه لیزر را افزایش داد و همچنين درماني امن را براي مريضفراهم نمود جالب است بدانید که این تنظيمات عمر كدام قسمت از دستگاه لیزر را افزایش میدهد پاسخ این سوال را مي توان اینگونه گفت که در مرحله اول فلش لامپ كه يك قطعه مصرفي است عمرش افزایش پیدا میکند و در مراحل بعدي عمر قطعات الكترونيكي و مقدار ساعت كاركرد آنها در حالت نرمال افزایش مي یابد.
راه دوم : بعضي پزشكان گرامي به نسبت داراي مريض هاي زيادي هستند براي مثال پزشكي كه در روز بين ١٠ تا ١٥ مريض را ليزر مي كند و جزوه پزشکان پر مصرف بحساب می آیند لذا پيشنهاد ميشود این پزشکان هفته ای یکبار و سایر پزشکان گرامی با تعداد مريض كمتر هر دو هفته يك بار، آب را تعويض کنند زیرا سرد و گرم شدن آب در چرخه خنك سازي شلنگ هاي پلاستيكي باعث ميشود شلنگ موادي را به آب پس دهد و يا رسوب خود آب باعث ايجاد املاح شود كه كاملا مضر است و باعث كاهش عمر دستگاه مي گردد.
اين كه چرا املاح باعث كاهش عمر دستگاه مي باشد خود سوال ديگريست كه در مقالات بعدی در بخش آکادمی لیزر به طور كامل به شرح میپردازیم. حتی كسانيکه از دستگاه استفاده زیادی ندارند پيشنهاد ميشود حداقل ماهي يكبار آب آنرا را تعويض كنند و برای این کار تنها از آب دوبار تقطير استفاده کنند.

24 دی 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

فرآیند تولید فلش لامپ (لامپ لیزر)

امروز قصد داریم نحوه تولید فلش لامپ دستگاه را شرح دهیم ،در درجه اول باید بدانیم که فلش لامپ از دو پايه كه عمدتا از جنس تنگستن خاص است تشكیل شده است .بر روي این تنگستن توسط كمپاني توليد كننده لامپ لیزر شناسه حک مي گردد ،اين شناسه به معني شماره استاندارد بوده و تنها بر روي تنگستن حك شده است.

لازم به ذکر است شماره استاندارد مختص و یا در انحصار کمپانی سازنده است (لامپ بدون شناسه به دلیل نداشتن استانداردهای مخصوص اجازه حک کردن شماره را ندارند از این رو چون نظارتی بر روی لامپ ها صورت نمی گیرد لذا از درجه کیفیت خوبی برخوردار نیستند ) بعد از تولید تنگستن شيشه اي از جنس كوارتز با قطر بیرونی و درونی خاصی بر حسب محاسبات مختلف برای لامپ لیزر استفاده می گردد و لذا با حرارت شیشه شکل گرفته و تنگستن درون دو طرف لامپ لیزر جا می گیرد حال توسط یک مکنده حرارتی که به شیشه می دمد خلع ايجاد شده و پس از ایجاد خلع با توجه به استاندارد هر لامپ لیزر و با توجه به نوع گاز مشخص شده و ميزان فشار درون لامپ لیزر پر مي گردد حال لامپ لیزر آماده شده است و برای تست های اولیه و تایید کردن استاندارد تولید از لحاظ کیفیت و مقدار طیفی که باید ارجاع دهد بررسی میگرردد سپس اگر لامپ لیزر (فلش لامپ) در تمام مراحل هیچ مشکلی نداشت باشد بسته بندی شده و به دست مهندسان متخصص برای نصب میرسد .از آنجاییکه کیفیت در تولید فلش لامپ نقش اصلی را دارد لذا می بایست همواره به شناسه بر روی لامپ توجه نمود. استفاده از لامپ دارای شناسه میتواند کیفیت تولید لامپ را تایید کند.

لازم به ذکر است در هر مرحله از تولید لامپ لیزر از استانداردهای کیفی خاصی استفاده میگردد این استاندارها در حین تولید یعنی در زمانیکه

محصول در حین حال تولید در ایستگاه های مختلف است

مواد اولیه محصول تهییه میشود

محصول از یک ایستگاه فرایندی به ایستگاه دیگر وارد میشود

و در انتها پس از تولید لامپ لیزر

لازم به ذکر است در فرآیند تولید لامپ لیزر،ایستگاه های مختلف فرآیندی وجود دارند که اکثرا کاملا مکانیزه شده اند و از دستگاه های کالیبراسیون با تکنولوژی خاصی استفاده میکنند، البته تکنولوژی تولید لامپ لیزر بالا بوده و از دستگاه های با تکنولوژی خاص جهت این کار استفاده میشود.

24 دی 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

عملکرد فلش لامپ

عملکرد لامپ و نحوه كار آن در دستگاه بدين شكل ميباشد كه پس از رسيدن ولتاژ اوليه به لامپ لیزر جرقه و يا رشته نازكي بين دو پايه برقرار مي گردد که این لایه به صورت دائم در زمان Ready دستگاه روشن بوده تا دو کار را انجام دهد اول اینکه نشان دهنده روشن بودن دستگاه است و دوم لامپ لیزر را آماده نگاه داشته تا زمان آرک و یا فلش کردن فرا برسد که با رسيدن ولتاژ به دو پايه تنگستن لامپ لیزر باعث ميشود گاز درون لامپ تحت فشار زيادي قرار بگيرد و به موجب اين فشار درون لامپ لیزر فلش متساعد مي گردد كه همان آرك لامپ لیزر است.

آرك و يا جرقه ايجاد شده در لامپ لیزر طيف مختلفی را بر حسب گاز درونش ايجاد ميكند اما ما نیازی به همه این طیف از نور نداریم زیرا مشخص گردیده هر رنجی از این طیف مرتبط با قسمت خاصی از پوست بوده و در جای خاصی جذب می گردد برای مثال برای حذف موهای زائد در دستگاه IPL ما فقط نیاز به طیف (۶۱۰-۱۲۰۰) را داریم و لذا مابقی این طیف توسط فیلتر بلاک می شود .

برای توضیحات بیشتر در مورد فلش لامپ در دستگاه های دیگر می توان گفت در اصل همه آنها کارکرد مشابهی دارند ولی از نظر محرک بودن دارای اختلافاتی هستند، که در مطالب بعدی توضیح خواهیم داد .

 

نوشته شده توسط : میلاد ارزهگر

24 دی 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

مشاوره خرید دایود لیزر

امروز قصد دارم آموخته های اندک خود را با شما پزشکان و خریداران گرامی در زمینه خرید دستگاه لیزر موهای زاید دایود با شما در میان بگذارم در ذهن داشته باشید که این مطالب صرفا نظر شخصی من با توجه به سابقه حضور در بازار تجهیزات پزشکی و اشراف به بازار تجهیزات پزشکی فیلد زیبایی است لذا جهت انتخاب بین دستگاه اس اچ آر – ایلایت و دستگاه دایود قطعا انتخاب دستگاه دایود به صرفه تر است لذا اگر توان خرید دستگاه دایود را دارید این دستگاه کارایی و اثربخشی بالایی دارد , حال سوال این است که چه دستگاه دایودی را خریداری کنیم.

شاید اولین سوال که به ذهن شما خطور میکند این باشد که :

دایود چیست ؟

دایود در واقعیت یک نیمه هادی است که در آن از سوپر آلیاژهایی مانند طلا استفاده شده است که با رسیدن ولتاژ سد الکترونی  نیمه هادی ( دایود ) شکسته شده و نور از آن گسیل داده میشود ,حال با توجه به آزمایشات صورت گرفته بر روی طیفهای نوری متفاوت میتوان دریافت طیف بین ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر گسیل شده از دایود میتواند بهترین طیف جهت حذف موهای زاید بر روی پوست باشد زیرا این طیف عمق نفوذ بیشتری دارد و میتواند درصد بیشتری از ملانین های را تحت تاثیر قرار دهد.

دستگاه دایود لیزر چیست ؟

دستگاه حذف موهای زایدی است که بر پایه گسیل نور بر سطح دایود ساخته شده است این درایور دستگاه لیزر دایود است که وظیفه تواید  نور گسیل شده را دارد و با شکستن سد المترونیکی میتواند باریکه نور و یا همان لیزر را ایجاد کند اما نسلهای قدیمتر دستگاه های حذف موهای زاید بر پایه فلش لامپ ساخته شده بودند لذا با نام دستگاه های لیزر – نوری شناخته میشدند این درحالی است که در تکنولوژی دستگاه های لیزر دایود از فلش جهت تولید نور استفاده نشده است لذا دایود لیزرها دارای عمق نفوذ بیشتری نسبت به سایر نسلهای قدیمی بر پایه فلش لامپ هستند لازم به ذکر است که دستگاه لیزر دایود با پوست مردم آسیا بسیارسازگار است و همانطور که گفته شد نور گسیل شده از نیمه هادی این دستگاه که دایود نام دارد در طیفهای ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر ملانین های مو را هدف قرار داده و با بمباران این ملانینها انها را متلاشی و از بین میبرد.

 

فروش دستگاه لیزر دایود

حقیقتا به شما به عنوان خریدار حق میدهم که با گزینه های مختلف جهت خرید دستگاه در بازار امروز روبرو هستید و در نهایت انتخاب برای شما ممکن است بسیار سخت باشد این را در ذهن داشته باشید که بهترین راه برای اطمینان حاصل کردن از خریدی خوب, مشاوره قبل از خرید دستگاه و تست کردن دستگاه دایود در مطب سایر دوستان و پزشکان دیگر است.این کار باعث میشود شما واقعا از خرید دستگاه دایود اطمینان  کامل حاصل نمایید. در خرید دستگاه دایود با تمام آنچه برای شما الزام خرید و یا معیار خرید باشد را مشخص نمایید سپس هریک ازمعیارهای خود را الویت بندی نمایید و سپس به انتخاب یک دستگاه مناسب مبادرت ورزید .

چه دستگاه لیزر دایودی را بخریم ؟

در پاسخ به اینکه چه دستگاه لیزر دایود را بخریم و یا چه دستگاه دایودی بهترین دستگاه است؟ باید به شما بگویم هندپیس دستگاه دایود مهمترین قسمت است و گرانترین بخش آن, لذا میتوانید از این طریق و با پرسیدن قیمت هندپیس دستگاه دایود متوجه شوید که آیا دستگاه مناسب خریداست و یا خیر؟ قیمت هندپیس دستگاه دایود باید بخش اعظمی از قیمت خود دستگاه را شامل میشود لذا میبایست به هندپیس دستگاه دایود بیشتر از آنچه باید توجه نشان دهید در نظر داشته باشید که ارگونومی و یا ساختار هندپیس دایود میبایست مناسب شما جهت کار باش بتوانید براحتی آنرا حرکت دهید.در ذهن خود داشته باشید که دستگاهی خریداری نمایید که هندپیس آن دارای گارانتی حداقل  ۱۰ میلیون شات و یا بیشتر باشد, بعضی دستگاه های لیزر دایود دارای توان بسیار پایین و در نتیجه اثربخشی و تاثیر گذاری کمتری هستند لذا حتما قبل از خرید دستگاه آنرا بر روی طیفهای متفاوت پوستی تست نمایید در پایان مشاوران گروه لیزر ایرانیان بهترین حامی شما در خرید هر دستگاه لیزری هستند.

 قیمت دایود لیزر

با توجه به توضیحات فوق, قیمت هندپیس دستگاه دایود مهمترین عامل تعیین کننده در قیمت اصلی دستگاه لیزر دایود است و یک نکته مهم در انتخاب بین دستگاه های لیزر موجود در بازار است قیمت دستگاه های دایود چینی رقمی بین ۶۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان است که بخش اعظم این قیمت مربوط به هندپیس دستگاه است در ذهن داشته باشید که برخی دستگاه های دایود چینی موجود در بازار ,در کنار قیمت مناسب دارای اثربخشی بالا نیز هستند, دایود لیزر کره ای دارای قیمتی بین ۱۲۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان هستند البته این افزایش قیمت درمقایسه با دستگاه های چینی در کیفیت دستگاه در سالهای دوم و سوم نمود پیدا میکند. دایود لیزر اروپایی دارای قیمت بالای ۲۵۰ میلیون تومان به بالا هستند که حقیقتا دستگاه هایی با این قیمت دارای اثر بخشی فوق العاده و تاثیر گذاری بالایی هستند. ما به شما توصیه میکنیم جهت خرید دستگاه قبل از هر اقدامی با مشاوران گروه لیزر ایرانیان در تمام نقاط کشور ارتباط برقرار کنید.

 

هندپیس دستگاه دایود

تا کنون دریافته اید که هندپیس دستگاه دایود مهمترین بخش دستگاه است و البته گران بها ترین بخش دستگاه لذا در ذهن خود داشته باشید که قیمت دستگاه دایود به هندپیس آن بستگی دارد با توجه به توضیحات بالا شما میدانید که نور گسل شده از هندپیس دستگاه  لیزر دایود بر روی پوست بیمار میتابد و با هدف قرار دادن ملانینهای پوست و همچنین اثر ترمال – گرمایی آنها را از بین میبرد. لذا هر چه اسپات سایز هندپیس (spot size )  اندازه بزرگتری داشته باشد میتواند سطح بیشتری از پوست را پوشش دهد و اپراتور را کمتر خسته کند. لذا میبایست در هنگام خرید دستگاه دایود به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.

 

انواع هندپیس دستگاه دایود 

دایود ها را میتوان با توجه به نوع سیستم کولینگ یا خنک کنندگی دسته بندی نمود لذا میتوان گفت دایود دارای دو تیپ سیستم کولینگ میباشد که به نام های میکروچنل و ماکروچنل تقسیم بندی میگردد.

دایود میکروچنل

در این مدل از دایود هندپیس از سوراخهای کوچکی به قطر تار مو تشکیل شده است که با گردش آب درون این سوراخها عمل خنک کنندگی انجام میپذیرد از آنجا که آب دوبار تقطیر تا حدود زیادی دارای جذب کنندگی میباشد ممکن است رسوب کرده و موجب مسدود شدن این سوراخها شود  درنتیجه در صورت گرم شدن این درایورها هستند که شروع به سوختن و یا اتصال کوتاه می کنند,البته که این اتفاق یک امر شایع و یکی از دلایل سوختن هندپیس دایود است. این نوع دایود ها حساسیت بسیار بالاتری نسبت به سایرین دارند اما لازم به ذکر است که عملکرد این مدلها از مدلهای قبلی کاملا بهتر است .

دایود ماکروچنل 

در این مدل از درایورها هندپیس دارای سوراخ های درشت بوده که آب درون آن سوراخ ها حرکت میکند تا بتواند درایور را خنک کند اما در زمان های کار بدون  وقفه درایور بیش از حد داغ میکند لذا سیستم کولینگ و گردش آب پاسخگوی دستگاه دایود نمی باشد مخصوصا در فرکانسهای بالای ۷ هرتز و از این رو موجب سوختن درایور میگردد , به همین سبب دایود میکروچنل وارد بازار شده است.
 

 

مشاوره خرید:

حتما قبل از خرید دستگاه لیزر خود با مشاوران گروه لیزر ایرانیان در ارتباط باشید ما همواره  قبل از خرید هر دستگاه لیزری معیارهای مختلفی هم چون تازه کار بودن یا نبودن شما – منطقه و محل کلینیک شما – کشش بازار- امکانسنجی – بازاریابی محصول و……را در  نظر میگیریم گروه لیزر ایرانیان تنها راه امن جهت خرید دستگاه های لیزر مختلف در ایران است . ما همواره شما را در خریدی امن و با قیمت مناسب همراهی مینمایم .

 

 

مزایای مشاوره خرید دستگاه لیزر دایود در چیست ؟

*شناخت کلیه دایودهای موجود در بازار  معرفی برندهای مختلف

*اطلاع از قیمت دایود لیزر و قیمتهای پایه دستگاه های  دایود مختلف

*صرفه جویی در وقت و زمان شما پزشکان گرامی قبل از خرید

*امکان مقایسه دستگاه های مختلف با یکدیگر از طریق مهندسان کار آزموده

*شناخت و آشنایی با نکات اصلی خرید دستگاه

*آشنایی با شیوه قرار دادهای شرکتهای تجهیزات پزشکی

*آشنایی با شرایط پرداخت به شرکتهای تجهیزات پزشکی

*آشنایی با استعلام مجوز دستگاه و اطلاع از الزامات کلینیک زیبایی

*بالا رفتن سطح اطلاعات شما پزشکان گرامی در هنگام خرید دستگاه

*آشنایی کامل با گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه دایود لیزر در ایران

*معرفی شرکتهایی که آموزش رایگان نحوه استفاده از دستگاه دایود را دارند

*آشنایی به شیوه های تبلیغات و بازاریابی کلینیک زیبایی شما

*آگاه کردن شما از کشش بازار – امکانسنجی بازار و مسایل مربوط به بازاریابی سیستم قبل از شروع به کار

همین امروز قبل از اقدام به خرید دستگاه لیزر با ما در ارتباط باشید

 

چه دستگاه دایودی را بخریم ؟ نکات کلیدی خرید دستگاه دایود چیست ؟

* مهمترین نکته در خرید دستگاه لیزر دایود مجوزاداره تجهیزات پزشکی دستگاه مورد نظر است*

* میتوانید مجوز دستگاه دایود را از پرتال تجهیزات پزشکی استعلام نمایید *

بیشترین قیمت دستگاه مربوط به هندپیس دایود است از خرید دستگاه با هندپیس رایگان و قیمت بسیار پایین خوداری کنید.

 • در هنگام خرید دستگاه دایود به هندپیس دستگاه – توان خروجی – سیستم خنک کنندگی بیش از هر چیز توجه کنید.
 • و از همه مهمتر اینکه از شرکتهایی معتبر دستگاه را خریداری کنید که بتوانند به شما خدمات بدهند بهترین دستگاه, اگر خدمات مناسب به شما جهت تعمیر و تعویض قطعات نداشته باشد اصلا گزینه ی مناسبی نیست.
 • هندپیسی را خریداری کنید که دارای دایود بار آمریکایی و یا آلمانی باشند زیرا بهتر از سایر دایود بارهای چینی هستند.
 • دستگاه با هندپیس ارگونومیک خریداری کنید که بتوانید آنرا براحتی در دست خود حرکت دهید.
 • حتما دستگاه دایودی را بخرید که بدون درد واقعی باشد لذا حتما قبل از خرید دستگاه لیزر دایود , آنرا تست نمایید ,اگر بجای شما باشم در مطب یک پزشک دیگر دستگاه مورد نظر خود را تست میکنم.
 •  حتما قبل از خرید دستگاه از صحت و سقم شرکت و قرارداد خود اطلاع پیدا کنید.
 • دستگاه با شرایط اقساطی بخرید تا اصطلاحا خود دستگاه هزینه آنرا تامین کند.
 • حتما دستگاه لیزر دایود را در تحویل بروز و همان موقع خریداری نمایید.
 • در خرید دستگاه دایود از اصالت کشور سازنده از طریق سایت تجهیزات پزشکی اطمینان حاصل نمایید.
 • استفاده از تجربیات سایر همکاران و پزشکان دیگر در خرید دستگاه دایود.
 • تماس رایگان با مشاوران حرفه ای گروه لیزر ایرانیان جهت بالا بردن سطح اطلاعات مشتریان
 • در پایان با در نظر گرفتن منطقه ی مطب و شهر مورد نظر  و استفاده از مشاوره رایگان خرید دایود لیزر جهت خرید دستگاه اقدام کنید.

 

تفاوت دستگاه دایود با SHR در چیست ؟

همانطور که در تصویر زیر میبینید دایود دارای عمق نفوذ بیشتری نسبت به SHR است و یا بهتر است بگوییم اثر بخشی و تاثیرگذاری بیشتری بر روی پوست بیمار دارد لذا برگشت موهای زاید  آن نسبت به SHRبسیار کمتر است و مشتریان شما رضایت بیشتری دارند اما در ذهن داشته باشید که دستگاه دایود قیمت بالاتری نسبت به دستگاه SHR دارد و هزینه های نگهداری آن نیز متعاقبا بیشتر است. دایود ها که سیستم کولینگ بهتری دارند هندپیس آنها کمتر دچار مشکل میگردد و لذا میتوانید تعداد زیادی بیمار را با آنها بزنید. تفاوت دوم در نوع عملکرد دستگاه دایود در مقابل دستگاه اس آچ آر است.دستگاه SHR  یک شبه لیزر است اما دستگاه دایود یک دستگاه لیزر تمام عیار است که میتواند به عملکرد آن و عدم بازگشت موهای زاید اطمینان داشته باشید .دستگاه دایود در حال حاضر یکی از بهترین دستگاه های رفع موهای زاید در جهان است و  لذا میتوانیم این دستگاه را در زمره دستگاه های با تکنولوژی روز که در تمام جهان استفاده میگردد به حساب آوریم. دستگاه دایود و هندپیس آن نکته بسیار مهم در خرید دایود است که میبایست بدان توجه نمایید.

 

 

چنانچه سوالی در مورد خرید دستگاه اس اچ آر , لیزر دایود , ایلایت , آی پی ال , پلاسما دارید.میتوانید از طریق راه های ارتباطی با مشاوران گروه لیزر ایرانیان در ارتباط باشید.

 

شماره تماس: 02188735210

شماره تماس :02122777154

شماره فکس:02188735211

info@laseriranian.ir

Iraniangroup.laser@gmail.com

Instagram : laser.iranian

24 دی 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

کاربرد فلش لامپ – لامپ لیزر

فلش لامپ ها دارای کاربرد و مصارف گوناگونی هستند از جمله :

کاربرد صنعتی

کاربرد  نظامی

کاربرد پزشکی

ما امروز مصارف و کاربرد پزشکی ر فلش لامپ را مورد بحث قرار خواهیم داد :

برای توضیح در مورد کاربرد و مصارف فلش لامپ در دستگاه های مختلف پزشکی می توان این چنین عنوان نمود که فلش لامپ ها یا خود به صورت عامل هستند بدین معنی که به تنهایی کار ساز نبوده و عامل محرک و تحریک کننده سیستمی دیگر هستند و یا غیر عامل هستند بدین معنی که غیر محرک بوده و به تنهایی می توانند موثر واقع گردند .

 


فلش لامپ های عامل : همانگونه که از اسم آنها مشخص است عامل تحریک بوده یعنی در دستگاه هایی مانند Alex ویا Nd:YAG و  ….. می تواند با تحریک بلور کریستال Rod باعث به وجود آمدن لیزر شوند

فلش لامپ های غیر عامل : این نوع فلش لامپ ها می توانند به تنهایی درون دستگاه ها استفاده شوند مانند IPL,Elight,SHR که با تولید نور دریده طیف های متفاوتی را ایجاد می کند و ما میتوانیم توسط فیلتر ها فقط قسمتی از طیف را که بدان نیاز داریم مورد استفاده قرار دهیم.

فلش لامپ های دستگاه های مختلف باهم متفاوت هستند هریک دارای اندازه- فشار بار و سایر مشخصات منحصر به خود هستند اما در کل میتوان فلش لامپ ها را به دسته بندی های بالا در گروه لیزر پزشکی تقسیم کرد از آنجا دستگاهای الکس ALEX و  Nd:YAG ان دی یگ دارای بالاترین تاثیر بر روی پوست بیماران هستند لذا میتوان گفت لامپهای عامل تاثیر به سزایی در تکنولوژی لیزر موهای زاید داشته اند. تکنولوژی لیزر پزشکی به ویژه در زمینه لیزر موهای زاید و زیبایی همواره در حال پیشرفت و حرکت به جلو است اما لازم است بدانید تکنولوژی لامپهای لیزر و فلش لامپهای نوری در زمینه های دندان پزشکی – چشم پزشکی- جراحی و سایر علوم جان بیماران زیادی را نجات داده است این لامپهای لیزر  به ظاهر کوچک بنیان و اساس علمی بزرگ و مهمترین بخش لیزر پزشکی را تشکیل میدهند.

نوشته شده توسط میلاد ارزه گر

24 دی 1401 توسط adminmodir 0 دیدگاه

چه دستگاه لیزر حذف موهای زایدی را بخریم ؟

چه دستگاه لیزر حذف موهای زایدی را بخریم ؟

قبل از پاسخ دادن به این سوال که چه دستگاهی لیزری را خریداری کنیم؟ شاید بهتر باشد بدانیم چه دستگاه هایی در بازار وجود دارد و هریک از آنها را بهتر بشناسیم تا بتوانیم منطبق بر نیاز و خواسته خود خرید کنید. البته لازم است بدانید که مشاوران گروه لیزر ایرانیان با توجه به اشراف کامل به بازار در این بخش میتوانند به شما کمک کنند کافیست تنها با یک تماس با آنها ارتباط برقرار کنید. اما در ابتدا باید نیاز خود را به طور کامل شناسایی کنید در این مرحله پیشنهاد میگردد لیست توقعات و یا نیازهای خود را در یک لیست یادداشت نمایید و سپس این لیست را بنا به الویتهای خود تغییر دهید اما  همواره در ذهن داشته باشید که دستگاه دارای مجوز وزارت بهداشت ایران و یا FDA آمریکا میتواند یک الویت مهم در انتخاب دستگاه لیزر توسط شما باشد هرچه دستگاه SHR گواهی نامه های مختلف را دریافت کرده باشد میتوان به این دستگاه بیشتر اعتماد کرد, پس در گام اول دانستید که داشتن مجوز دستگاه خیال شما را از بابت کارایی و مشکلات بعدی آن راحتتر میکند. اما انتخاب بین گزینه ها و برندهای مختلف همچنان ممکن است شما را سرگردان کند برای حل این مشکل تنها یک مشاور زبده میتواند به شما کمک کند .تا بتوانید بهترین انتخاب و خرید را در بازار انجام دهید. شرکتهای مختلف در این مرحله معمولا دستگاه خود را برتر از سایر دستگاه ها میدانند لذا بهتر است که مشاورین  که بی طرف هستند  و در این زمینه اشراف کامل به بازار دارند کمک دریافت کنید. در ادامه به شرح کامل این موضوع می پردازیم:
دستگاه اس اچ آر چیست؟
دستگاه اس اچ آر جدیدترین تکنولوژی دستگاههای لیزر نوری است که نسبت به مدلهای قدیمی یعنی آی پی ال و یا ایلایت ارتقا پیدا کرده است از آنجا که اکثر پزشکان تمایل دارند با سرعت بیشتری لیزر کنند از این رو دستگاه های اس اچ آر پدید آمدند.در واقعیت دستگاه اس اچ آر با دستگاه های آی پی ال و ایلایت تفاوت چندانی ندارد و همان دستگاه است اما ارتقا پیدا کرده است به گونه ای که در هر ثانیه ۱۰ شات میزند این سرعت بالا باعث میشود بیمار درد کمتری را احساس کند و البته پزشک نیز با سرعت بیشتری میتواند کار خود را انجام دهد اس اچ آر ها نیز مانند نسل قبلی لیزرهای نوری ( آی پی ال – ایلایت ) دارای انواع  استند / پرتابل است . دستگاه های پرتابل بیشتر مناسب افرادی است که تمایل دارند,در چندین محل کار کنند و یا محل فعالیت خود را تغییر دهند.اما دستگاه های پرتابل اس اچ آر دارای قدرت بیشتری است و میتوان از این دستگاه در کلینیک ها و مطبها استفاده نمود. پس در واقعیت اس اچ آر همان لیزر نوری است که با اثر گرمایی بر روی پیاز مو انرا از بین میبرد اما با سرعت ده بیشتر نسبت به نمونه های قبلی خود لازم است بدانید فرکانس دستگاه اس اچ آر ده است که باعث میشود ده برابر سرعت بیشتری نسبت به نمونه های قبلی داشته باشد.
از ویژگی های ظاهری اس اچ ار شاتهای پی در پی و پشت سرهم است که باعث میشود با دستگاه اس اچ آر به صورت رولی کار کرد.این سرعت بالا همچنین احتمال سوختگی و آسیب دیدگی بر روی پوست را افزایش میدهد و این باعث رضایت بیشتر مراجعه کننده و تاثیر بیشتر لیزر خواهد شد.
قیمت دستگاه اس اچ آر چقدر است ؟
قیمت دستگاه اس اچ آر عمدتا به دسته بندی انواع آن یعنی استند و پرتابل بستگی دارد.از آنجا که دستگاه اس اچ آر استند دارای توان بالاتری نسبت به نمونه پرتابل است لذا انتخاب این دستگاه برای مطب و یا کلینیک میتواند گزینه خوبی باشد. قیمت دستگاه اس اچ آر پرتابل ارزانتر از دستگاه اس چ آر استند است  در کل میتوان عوامل موثر بر قمیت دستگاه اس اچ آر را  به شرح زیر بیان نمود:
استند/ پرتابل : معمولا قیمت دستگاه اس اچ آر استند به علت داشتن توان بیشتر بالاتر است و قیمت مدلهای پرتابل کمتر است.
تک هندپیس / چند هندپیس : هرچه تعداد هندپیس یک دستگاه بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر میرود اما ما به شما پیشنهاد نمیدهیم که از دستگاه هایی با چند هندپیس استفاده کنید بهتر این است که یک دستگاه با یک هندپیس تخصصی داشته باشید به جای آنکه چند هندپیس که  عملکردهای  خوبی ندارد داشته باشید.
کشور سازنده : معمولا دستگاه های اروپایی قیمت بیشتری نسبت به نمونه های چینی دارند اما در ذهن داشته باشید که اغلب دستگاه های اس اچ آر موجود در ایران وارداتی از کشور چین و یا تولید شده در ایران هستند. لذا بهتر است گول افرادیکه دستگاه های خود را اروپایی میدانند نخورید برای اطلاع از صحت اطلاعات دستگاه شما به عنوان خریدار بهتر است که از شرکت مورد نظر خود شناسنامه دستگاه را طلب کنید و شخصا در پرتال رسمی تجهیزات پزشکی جستجو کنید.
مجوز وزارت بهداشت و درمان: حتما و حتما میبایست دستگاه اس اچ آر دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان را خریداری نمایید و از خریدن دستگاه های فاقد مجوز جدا پرهیز کنید , زیرا این دستگاه های بدون مجوز اکثرا قیمت مشابه دستگاه های دارای مجوز را دارند اما کارایی و اثر بخشی آنها بسیار کم است و این امر شما را در آینده دچار مشکل خواهد کرد.
آموزش : بعضی از شرکتهای تجهیزات پزشکی  بعد از فروش دستگاه دروه های مختلف اموزش مقدماتی کار با دستگاه را به صورت رایگان و یا با هزینه بسیار کم برگزار میکنند.بهتر است از این شرکتها خرید کنید و یا در مذاکرات خرید دستگاه اس اچ آر این موضوع را پیش بکشید.
مقاله نوشته شده توسط مدیر بازاریابی گروه لیزر ایرانیان