چه دستگاه لیزر حذف موهای زایدی را بخریم ؟

قبل از پاسخ دادن به این سوال که چه دستگاهی لیزری را خریداری کنیم؟ شاید بهتر باشد بدانیم چه دستگاه هایی در بازار وجود دارد و هریک از آنها را بهتر بشناسیم تا بتوانیم منطبق بر نیاز و خواسته خود خرید کنید. البته لازم است بدانید که مشاوران گروه لیزر ایرانیان با توجه به اشراف کامل به بازار در این بخش میتوانند به شما کمک کنند کافیست تنها با یک تماس با آنها ارتباط برقرار کنید. اما در ابتدا باید نیاز خود را به طور کامل شناسایی کنید در این مرحله پیشنهاد میگردد لیست توقعات و یا نیازهای خود را در یک لیست یادداشت نمایید و سپس این لیست را بنا به الویتهای خود تغییر دهید اما  همواره در ذهن داشته باشید که دستگاه دارای مجوز وزارت بهداشت ایران و یا FDA آمریکا میتواند یک الویت مهم در انتخاب دستگاه لیزر توسط شما باشد هرچه دستگاه SHR گواهی نامه های مختلف را دریافت کرده باشد میتوان به این دستگاه بیشتر اعتماد کرد, پس در گام اول دانستید که داشتن مجوز دستگاه خیال شما را از بابت کارایی و مشکلات بعدی آن راحتتر میکند. اما انتخاب بین گزینه ها و برندهای مختلف همچنان ممکن است شما را سرگردان کند برای حل این مشکل تنها یک مشاور زبده میتواند به شما کمک کند .تا بتوانید بهترین انتخاب و خرید را در بازار انجام دهید. شرکتهای مختلف در این مرحله معمولا دستگاه خود را برتر از سایر دستگاه ها میدانند لذا بهتر است که مشاورین  که بی طرف هستند  و در این زمینه اشراف کامل به بازار دارند کمک دریافت کنید. در ادامه به شرح کامل این موضوع می پردازیم:
 
 
ادامه مطلب: چه دستگاه لیزری را بخریم ؟ دستگاه SHR - دستگاه IPL - دستگاه دایود

فرآیند تولید فلش لامپ (لامپ لیزر)

امروز قصد داریم نحوه تولید فلش لامپ دستگاه را شرح دهیم ،در درجه اول باید بدانیم که فلش لامپ از دو پايه كه عمدتا از جنس تنگستن خاص است تشكیل شده است .بر روي این تنگستن توسط كمپاني توليد كننده لامپ لیزر شناسه حک مي گردد ،اين شناسه به معني شماره استاندارد بوده و تنها بر روي تنگستن حك شده است.

ادامه مطلب: فرآیند تولید فلش لامپ (لامپ لیزر)

فلش لامپ ها دارای کاربرد و مصارف گوناگونی هستند از جمله :

کاربرد صنعتی 

کاربرد  نظامی

کاربرد پزشکی

ما امروز مصارف و کاربرد پزشکی ر فلش لامپ را مورد بحث قرار خواهیم داد :

برای توضیح در مورد کاربرد و مصارف فلش لامپ در دستگاه های مختلف پزشکی می توان این چنین عنوان نمود که فلش لامپ ها یا خود به صورت عامل هستند بدین معنی که به تنهایی کار ساز نبوده و عامل محرک و تحریک کننده سیستمی دیگر هستند و یا غیر عامل هستند بدین معنی که غیر محرک بوده و به تنهایی می توانند موثر واقع گردند .

ادامه مطلب: کاربرد فلش لامپ - لامپ لیزر

5 راه افزایش مراجعه کنندگان در کلینیک زیبایی

برای آنکه همیشه مراجعه کنندگان بالایی داشته باشید باید افراد زیادی شما و کلینیک زیبایی شما را بشناسند لذا میبایست همواره بخشی از درآمد خود را صرف تبلیغات نمایید.در این مقاله قصد داریم شما را به 5 راه جهت افزایش مراجعه کنندگان از طریق تبلیغات آشنا کنیم:

ادامه مطلب: 5 راه افزایش مراجعه کنندگان در کلینیک زیبایی

عملکرد فلش لامپ

عملکرد لامپ و نحوه كار آن در دستگاه بدين شكل ميباشد كه پس از رسيدن ولتاژ اوليه به لامپ لیزر جرقه و يا رشته نازكي بين دو پايه برقرار مي گردد که این لایه به صورت دائم در زمان Ready دستگاه روشن بوده تا دو کار را انجام دهد اول اینکه نشان دهنده روشن بودن دستگاه است و دوم لامپ لیزر را آماده نگاه داشته تا زمان آرک و یا فلش کردن فرا برسد که با رسيدن ولتاژ به دو پايه تنگستن لامپ لیزر باعث ميشود گاز درون لامپ تحت فشار زيادي قرار بگيرد و به موجب اين فشار درون لامپ لیزر فلش متساعد مي گردد كه همان آرك لامپ لیزر است.

ادامه مطلب: عملکرد فلش لامپ

چگونه عمر دستگاه لیزر خود را افزایش دهیم

یکی از بهترین راه های افزایش عمر مفید دستگاه لیزر استفاده ،درست و کارآمد از دستگاه لیزر است در این مقاله قصد داریم استفاده درست و کاربردی از دستگاه را به شما بیاموزیم :

ادامه مطلب: چگونه عمر دستگاه لیزر خود را افزایش دهیم ؟