دستگاه ipl بهتر است یا لیزر؟

در این مقاله با ارائه توضیحاتی کامل در رابطه با متد IPL برای از بین بردن موهای زائد، به نتایج برخی مطالعات در رابطه با مقایسه این متد با متد لیزر می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای متن همراه ما باشید.

ادامه مطلب: دستگاه ipl بهتر است یا لیزر؟

لیزر دایود بهتر است یا لیزر اس اچ آر

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی است که از یک پرتوی متمرکز از نور (لیزر) برای از بین بردن موهای ناخواسته استفاده می کند. هنگام لیزر موهای زائد، لیزر نوری را منتشر می کند که توسط رنگدانه (ملانین) در مو جذب می شود. انرژی نور به گرما تبدیل می شود و به کیسه های لوله ای شکل داخل پوست (فولیکول های مو) که مو ایجاد می کند آسیب می رساند. این آسیب رشد آینده مو را مهار یا به تأخیر می اندازد.

ادامه مطلب: لیزر دایود بهتر است یا لیزر اس اچ آر ؟

نمایندگی فروش دستگاه لیزر مو در ایران

تراشیدن یا اپیلاسیون دردناک و همراه با خطر آسیب دیدگی پوست موهای زائد مشکلی است که بسیاری از افراد بدان دچارند. بنابراین، چه راههای دیگری ممکن است وجود داشته باشد تا شما بتوانید موهای ناخواسته بدن و صورت خود را با آرامش از پوست جدا کنید بدون اینکه با مسائلی این چنینی مواجه شوید؟ استفاده از دستگاههای لیزر موهای زائد ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید!

ادامه مطلب: نمایندگی فروش دستگاه لیزر مو در ایران

خرید دستگاه لیزر موهای زائد مطبی

دستگاه های لیزر موهای زائد را از دو منظر می توان مورد بررسی قرار داد و از این رو انواع مختلفی برای آنها در نظر گرفت. در نگاه نخست انواع دستگاه های لیزر موهای زائد را با توجه به محدوده ی طول موجی که به کار می گیرند دسته بندی می کنند. نگاه دوم دسته بندی دستگاه های لیزر موهای زائد با توجه به نوع کاربری آنها را شامل می شود و منجر به دسته بندی آنها به دو نوع مطبی و خانگی می گردد. ابتدا انواع دستگاه های لیزر موهای زائد را از منظر تفاوت در محدوده طول موج آنها مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب: خرید دستگاه لیزر موهای زائد مطبی

دستگاه لیزر shr یا الکساندرایت کدامیک بهتر است

بر اساس آمار انجمن جراحی زیبایی پلاستیک آمریكا، محبوبیت لیزر موهای زائد برای زدودن آنها در طی یك سال گذشته به میزان 53 درصد افزایش یافته است و آن را به عنوان دومین روش محبوب آرایشی غیر جراحی انجام می دهند.اهمیت درک سیستم های لیزر و نور موجود برای رفع موهای زائد نمی تواند مورد تأکید قرار گیرد چرا که این موضوع خود به میزان کافی دارای محبوبیت بوده و به راه خود ادامه می دهد.

ادامه مطلب: دستگاه لیزر shr یا الکساندرایت کدامیک بهتر است؟

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد 2019 - 2020

لیزر موهای زائد یک روش راحت و غیر تهاجمی برای کاهش دائمی یا از بین بردن موهای ناخواسته صورت یا بدن است. لیزر موهای زائد باعث می شود که پوست از آسیب الکترولیز یا تیغ در امان باشد و صاف و نرم تر به نظر برسد. این روش یک روش ملایم است که می تواند مناطق وسیع تری از پوست را با کمترین ناراحتی و بدون آسیب عاری از موهای زائد مزاحم نماید. از آنجا که لیزر موهای زائد فقط روی رشد فولیکول های مو تأثیر می گذارد، ممکن است چندین روش لیزر موهای زائد برای کاهش مو وجود داشته باشد. علاوه بر این، در حالی که لیزر موهای زائد باعث کاهش موهای زائد می شود، تضمینی برای رفع دائمی موها نیست. ممکن است رسیدن به نتیجه مطلوب با این روش نیاز به درمانهای دوره ای باشد.

ادامه مطلب: جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد 2019 - 2020