گروه لیزر ایرانیان با تلاش بسیار توانسته است نقطه ضعفی که بین همکاران و پزشکان محترم وجود داشته را،به نقطه قوت تبدیل نماید از آنجایی که مشکل قطعات دستگاه های پزشکی جدا از هزینه زیاد ، نیازمند زمان طولانی جهت تامین است لذا  شرکت لیزر ایرانیان با تکیه بر تجربه ی کارشناسان متخصص در زمینه ی لیزر ،مهندسی مکانیک ،مهندسی برق و مهندسی الکترونیک پا به این عرصه نهاد تا شاید بتواند خلل های ناشی از این نقصان را بر طرف نماید . واردات قطعات کاری بس دشوار و نیازمند تجربه ی بسیار و ارتباطات قوی است ما با عنایت به خداوند متعال توانستیم آنچه در ذهن می پروراندیم به عمل تبدیل کنیم.گروه لیزر ایرانیان یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده قطعات دستگاه های هستند.

شرکت ایرانیان لیزر همواره در راستای رفع نیاز بازار تجهیزات پزشکی حرکت میکند.ماموریت اصلی لیزر ایرانیان کسب رضایت مشتریان و وفادارسازی آنهاست .خدمات اصلی لیزر ایرانیان شامل تعویض لامپ های لیزر ،اجاره دستگاه  و فروش دستگاه  های لیزر هستند. در این زمینه تمرکز اصلی شرکت لیزر ایرانیان بر روی  خدمات  فلش لامپ معطوف شده است کابران ما تنها کافیست کد درج شده بر روی فلش لامپو یا مدل دستگاه خود را در اختیار ما قرار دهند ما در کوتاهترین زمان بهترین خدمات را به آنها ارائه میدهیم شعار تجاری ما "All in one" به معنای "همه آنچه میخواهید " به معنای کارایی توام  با اثربخشی است " از این رو  که خدمات  ما همواره بهترین ها را برای شما پزشکان عزیز به ارمغان خواهد آورد. خط مشی اصلی شرکت حفظ بهترین کیفیت در سراسر سازمان بوده ،ذی النفعان ما تنها پزشکان ، عمده فروشان و شرکتهای همکار نیستند ما به تمام اقشار جامعه و محیط زیست خود می اندیشیم ،گروه ما با داشتن سبدی متنوع از کالا ها و خدمات مختلف و سر لوحه قرار دادن صداقت کاری توانسته است جناب شما عزیزان را جلب کند لذا این اعتماد سرمایه اصلی ما در راه پیشرفت و موفقیت روز افزون است.امیدواریم همواره بتوانیم به راه خود ادامه دهیم.

ایرانیان لیزر همواره در پی کسب رضایت و پیشبرد نیاز در بازار تجهیزات پزشکی است. در این راستا مدیریت این شرکت با سر لوحه قرار دادن مشتری مداری و اعتماد سازی به سمت پیشبرد اهداف و خط مشی این شرکت حرکت میکند. گروه لیزر ایرانیان با هدف گسترش فناوری و نوآوری های روز در لیزر پزشکی همواره در جستجوی برترین هاست تا بتواند آنها را برای مشتریان عزیز خود به ارمغان بیاورد.

شرکت لیزر ایرانیان همواره بر طبق ماموریت سازمانی مشخص شده خود حرکت میکند,سر فصل اصلی ماموریت سازمانی این شرکت افزایش رضایت عمومی شرکت های همکار و پزشکان فعال در حوزه پوست مو و لیزر زیبایی است. لذا این شرکت با توجه به ماموریت سازمانی , چشم انداز خود در نظر دارد کلیه کالاهای تجهیزات پزشکی - قطعات را منطبق بر استاندارد های ایزو و دستورالعمل های اجرایی آن در جهت رفع نیاز مشتریان خود و در راستای بهبود مستمر عملکرد گروه لیزر ایرانیان به مشتریان خود ارایه دهد. خط مشی اصلی گروه لیزر ایرانیان کسب رضایت شما همکاران و پزشکان عزیز است, به همین سبب به پاس حمایت شما عزیزان از گروه لیزر ایرانیان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترینها را برای شما به ارمغان بیاوریم.