بهترين كاركنان ، مهندسان و متخصصان،در گروه ليزر ايرانيان
خيابان مطهري، خيابان علي اكبري
خيابان صحاف زاده كوچه مريم پلاك ١٤ واحد ٢
پشتیبانی
02122777154
شنبه - 4 شنبه 8 الي 17
پنجشنبه 8 صبح الي 15

ا توجه به اینکه دستگاه های حذف موهای زاید با برندها و قیمتهای متفاوتی در بازار موجود هستند دیگر وقت آن رسیده است که خریدی علمی و آگاهانه را تجربه کنید دستگاه اس اچ آر – دستگاه ایلایت – دستگاه الکس – دستگاه ای پی ال این امر موجب سردرگمی پزشکان و مراکز زیبایی میشود و شخص در نمی یابد خرید چه نوع دستگاهی مناسب است .لذا پیشنهاد میگردد از مشاوران زبده گروه لیزر ایرانیان که به بازار اشراف کامل دارند و میتوانند بهترین ها را به شما پیشنهاد دهند بهره ببرید و بدین شکل یک خرید علمی بر اساس برترین الگوریتمهای خرید موفق را تجربه کنید.

گامهای موثر در خرید منطقی دستگاه 

گام اول نیاز سنجی شما میبایست در ابتدا با توجه به الزامات و خواستهها نیاز خود را مشخص نمایید. به این معنا که باید بدانید چه تعداد مشتری بالقوه دارید ؟ چه تعداد مشتری بالفعل دارید و برای این نیاز مشتریان میبایست چه نوع دستگاهی و با چه تکنولوژی را خریداری نمایید. اگر بتوانید نیاز خود را مشخص کنید تقریبا میتوانیم بگوییم ۵۰ درصد راه رفته اید. مدل 5w میتواند به شما پزشکان عزیز کمک کند تا بتوانید درک بهتری از نیاز خود داشته باشید.

 –  5w  : where – when – who- what – how

به این معنا که

What چه دستگاهی مورد نیاز است ؟

Who چه شخصی باید بر روی دستگاه کار کند؟ یا این دستگاه نیاز به دوره آموزشی خاصی است ؟

When چه زمانی میبایست دستگاه خریداری شود ؟

How دستگاه باید دارای چه شرایطی باشد ؟  پرتابل / استند / دارای مجوز تجهیزات پزشکی

Where از این دستگاه در چه محلی اغلب استفاده میشود؟ مطب ؟ کلینیک ؟

گام دوم شناسایی دستگاه ها در این گام مشاوران گروه لیزر ایرانیان با توجه به نیاز های شما گستره ای از محصولات را به شما معرفی می کنند .در این مرحله شما کافیست با مشاوران این شرکت صحبت نمایید از آنجا که شرکت لیزر ایرانیان توان فروش کلیه دستگاه های موجود در بازار را دارد لذا میتواند نگرانی شما از جهت اشرف کامل به بازار را از بین ببرد.حال این وظیفه شما پزشک گرامی است که با توجه به الزامات نیازمندی های خود الویت های اصلی خود را مشخص کنید و سپس با لیست کردن و امتیاز دهی به هر دستگاه میتوانید انتخابی بهینه داشته باشید . البته مشاوران حرفه ای ما میتوانند با اطلاع از الویت های ذهنی شما پزشکان گرامی به بهترین شکل شما عزیزان را راهنمایی کنند و خریدی اگاهانه و علمی را برای شما به ارمغان بیاورند.

مشخص کردن الویتها : جهت روشن تر شدن الویتهای خود بهتر است با مشاوران ما در ارتباط باشید اما دیدگاه غیر خطی همواره میتواند به شما کمک کند یعنی از دیدن جزییات پرهیز کنید و به صورت کلی به مساله نگاه کنید  نگران نباشید زیرا الویتها برای اکثر پزشکان مشخص و تاحدودی نزدیک بهم هستند لذا مشاوران ما باتوجه به اطلاع از الویت سایر پزشکان میتوانند شما را راهنمایی کنید.

رتبه دادن به الویتها : در این قسمت عددی بین ۱-۱۰ را به هر الویت اختصاص میدهد هرچه الویت مهم تر باشد عدد بزرگتری را لحاظ میکنیم و این کار معیاری برای مقایسه را برای ما فراهم میکند. سپس لیست الویتهای خود را نوشته و به هر دستگاه بر اساس الویت امتیاز میدهیم.

گام سوم مقایسه و انتخاب شما در این گام میبایست بین دستگاه های مطرح شده و نیازمندی های خود ,یک دستگاه مناسب را انتخاب نمایید در این مرحله نیز مشاوران گروه لیزر ایرانیان میتوانند شما عزیزان را راهنمایی کنند. البته شما خود نیز میتوانید با جمع امتیازهای داده شده به هر دستگاه دریابید کدام یک به معیار های شما نزدیک تر است و میتواند بیشتر به کار شما بیاید.ما در تمام مراحل خرید دستگاه در کنار شما هستیم .

شماره تماس جهت مشاوره خرید دستگاه ۰۲۱۸۸۷۳۵۲۱۰