امروز قصد دارم آموخته های اندک خود را با شما پزشکان و خریداران گرامی در زمینه خرید دستگاه لیزر موهای زاید دایود با شما در میان بگذارم در ذهن داشته باشید که این مطالب صرفا نظر شخصی من با توجه به سابقه حضور در بازار تجهیزات پزشکی و اشراف به بازار تجهیزات پزشکی فیلد زیبایی است لذا جهت انتخاب بین دستگاه اس اچ آر – ایلایت و دستگاه دایود قطعا انتخاب دستگاه دایود به صرفه تر است لذا اگر توان خرید دستگاه دایود را دارید این دستگاه کارایی و اثربخشی بالایی دارد , حال سوال این است که چه دستگاه دایودی را خریداری کنیم.

 مشاوره خرید لیزر دایود

 شاید اولین سوال که به ذهن شما خطور میکند این باشد که :

دایود چیست ؟

دایود در واقعیت یک نیمه هادی است که در آن از سوپر آلیاژهایی مانند طلا استفاده شده است که با رسیدن ولتاژ سد الکترونی  نیمه هادی ( دایود ) شکسته شده و نور از آن گسیل داده میشود ,حال با توجه به آزمایشات صورت گرفته بر روی طیفهای نوری متفاوت میتوان دریافت طیف بین ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر گسیل شده از دایود میتواند بهترین طیف جهت حذف موهای زاید بر روی پوست باشد زیرا این طیف عمق نفوذ بیشتری دارد و میتواند درصد بیشتری از ملانین های را تحت تاثیر قرار دهد.

دستگاه دایود لیزر چیست ؟

دستگاه حذف موهای زایدی است که بر پایه گسیل نور بر سطح دایود ساخته شده است این درایور دستگاه لیزر دایود است که وظیفه تواید  نور گسیل شده را دارد و با شکستن سد المترونیکی میتواند باریکه نور و یا همان لیزر را ایجاد کند اما نسلهای قدیمتر دستگاه های حذف موهای زاید بر پایه فلش لامپ ساخته شده بودند لذا با نام دستگاه های لیزر - نوری شناخته میشدند این درحالی است که در تکنولوژی دستگاه های لیزر دایود از فلش جهت تولید نور استفاده نشده است لذا دایود لیزرها دارای عمق نفوذ بیشتری نسبت به سایر نسلهای قدیمی بر پایه فلش لامپ هستند لازم به ذکر است که دستگاه لیزر دایود با پوست مردم آسیا بسیارسازگار است و همانطور که گفته شد نور گسیل شده از نیمه هادی این دستگاه که دایود نام دارد در طیفهای ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر ملانین های مو را هدف قرار داده و با بمباران این ملانینها انها را متلاشی و از بین میبرد.

 

فروش دستگاه لیزر دایود

حقیقتا به شما به عنوان خریدار حق میدهم که با گزینه های مختلف جهت خرید دستگاه در بازار امروز روبرو هستید و در نهایت انتخاب برای شما ممکن است بسیار سخت باشد این را در ذهن داشته باشید که بهترین راه برای اطمینان حاصل کردن از خریدی خوب, مشاوره قبل از خرید دستگاه و تست کردن دستگاه دایود در مطب سایر دوستان و پزشکان دیگر است.این کار باعث میشود شما واقعا از خرید دستگاه دایود اطمینان  کامل حاصل نمایید. در خرید دستگاه دایود با تمام آنچه برای شما الزام خرید و یا معیار خرید باشد را مشخص نمایید سپس هریک ازمعیارهای خود را الویت بندی نمایید و سپس به انتخاب یک دستگاه مناسب مبادرت ورزید .

چه دستگاه لیزر دایودی را بخریم ؟

در پاسخ به اینکه چه دستگاه لیزر دایود را بخریم و یا چه دستگاه دایودی بهترین دستگاه است؟ باید به شما بگویم هندپیس دستگاه دایود مهمترین قسمت است و گرانترین بخش آن, لذا میتوانید از این طریق و با پرسیدن قیمت هندپیس دستگاه دایود متوجه شوید که آیا دستگاه مناسب خریداست و یا خیر؟ قیمت هندپیس دستگاه دایود باید بخش اعظمی از قیمت خود دستگاه را شامل میشود لذا میبایست به هندپیس دستگاه دایود بیشتر از آنچه باید توجه نشان دهید در نظر داشته باشید که ارگونومی و یا ساختار هندپیس دایود میبایست مناسب شما جهت کار باش بتوانید براحتی آنرا حرکت دهید.در ذهن خود داشته باشید که دستگاهی خریداری نمایید که هندپیس آن دارای گارانتی حداقل  ۱۰ میلیون شات و یا بیشتر باشد, بعضی دستگاه های لیزر دایود دارای توان بسیار پایین و در نتیجه اثربخشی و تاثیر گذاری کمتری هستند لذا حتما قبل از خرید دستگاه آنرا بر روی طیفهای متفاوت پوستی تست نمایید در پایان مشاوران گروه لیزر ایرانیان بهترین حامی شما در خرید هر دستگاه لیزری هستند.

 قیمت دایود لیزر

با توجه به توضیحات فوق, قیمت هندپیس دستگاه دایود مهمترین عامل تعیین کننده در قیمت اصلی دستگاه لیزر دایود است و یک نکته مهم در انتخاب بین دستگاه های لیزر موجود در بازار است قیمت دستگاه های دایود چینی رقمی بین ۶۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان است که بخش اعظم این قیمت مربوط به هندپیس دستگاه است در ذهن داشته باشید که برخی دستگاه های دایود چینی موجود در بازار ,در کنار قیمت مناسب دارای اثربخشی بالا نیز هستند, دایود لیزر کره ای دارای قیمتی بین ۱۲۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان هستند البته این افزایش قیمت درمقایسه با دستگاه های چینی در کیفیت دستگاه در سالهای دوم و سوم نمود پیدا میکند. دایود لیزر اروپایی دارای قیمت بالای ۲۵۰ میلیون تومان به بالا هستند که حقیقتا دستگاه هایی با این قیمت دارای اثر بخشی فوق العاده و تاثیر گذاری بالایی هستند. ما به شما توصیه میکنیم جهت خرید دستگاه قبل از هر اقدامی با مشاوران گروه لیزر ایرانیان در تمام نقاط کشور ارتباط برقرار کنید.

 

هندپیس دستگاه دایود

تا کنون دریافته اید که هندپیس دستگاه دایود مهمترین بخش دستگاه است و البته گران بها ترین بخش دستگاه لذا در ذهن خود داشته باشید که قیمت دستگاه دایود به هندپیس آن بستگی دارد با توجه به توضیحات بالا شما میدانید که نور گسل شده از هندپیس دستگاه  لیزر دایود بر روی پوست بیمار میتابد و با هدف قرار دادن ملانینهای پوست و همچنین اثر ترمال - گرمایی آنها را از بین میبرد. لذا هر چه اسپات سایز هندپیس (spot size )  اندازه بزرگتری داشته باشد میتواند سطح بیشتری از پوست را پوشش دهد و اپراتور را کمتر خسته کند. لذا میبایست در هنگام خرید دستگاه دایود به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.

 

انواع هندپیس دستگاه دایود 

دایود ها را میتوان با توجه به نوع سیستم کولینگ یا خنک کنندگی دسته بندی نمود لذا میتوان گفت دایود دارای دو تیپ سیستم کولینگ میباشد که به نام های میکروچنل و ماکروچنل تقسیم بندی میگردد. 

دایود میکروچنل

در این مدل از دایود هندپیس از سوراخهای کوچکی به قطر تار مو تشکیل شده است که با گردش آب درون این سوراخها عمل خنک کنندگی انجام میپذیرد از آنجا که آب دوبار تقطیر تا حدود زیادی دارای جذب کنندگی میباشد ممکن است رسوب کرده و موجب مسدود شدن این سوراخها شود  درنتیجه در صورت گرم شدن این درایورها هستند که شروع به سوختن و یا اتصال کوتاه می کنند,البته که این اتفاق یک امر شایع و یکی از دلایل سوختن هندپیس دایود است. این نوع دایود ها حساسیت بسیار بالاتری نسبت به سایرین دارند اما لازم به ذکر است که عملکرد این مدلها از مدلهای قبلی کاملا بهتر است .

دایود ماکروچنل 

در این مدل از درایورها هندپیس دارای سوراخ های درشت بوده که آب درون آن سوراخ ها حرکت میکند تا بتواند درایور را خنک کند اما در زمان های کار بدون  وقفه درایور بیش از حد داغ میکند لذا سیستم کولینگ و گردش آب پاسخگوی دستگاه دایود نمی باشد مخصوصا در فرکانسهای بالای ۷ هرتز و از این رو موجب سوختن درایور میگردد , به همین سبب دایود میکروچنل وارد بازار شده است.
 
 قیمت لیزر دایود

 

مشاوره خرید:

  حتما قبل از خرید دستگاه لیزر خود با مشاوران گروه لیزر ایرانیان در ارتباط باشید ما همواره  قبل از خرید هر دستگاه لیزری معیارهای مختلفی هم چون تازه کار بودن یا نبودن شما - منطقه و محل کلینیک شما - کشش بازار- امکانسنجی - بازاریابی محصول و......را در  نظر میگیریم گروه لیزر ایرانیان تنها راه امن جهت خرید دستگاه های لیزر مختلف در ایران است . ما همواره شما را در خریدی امن و با قیمت مناسب همراهی مینمایم .

 

خرید دایود

 

مزایای مشاوره خرید دستگاه لیزر دایود در چیست ؟

*شناخت کلیه دایودهای موجود در بازار  معرفی برندهای مختلف 

*اطلاع از قیمت دایود لیزر و قیمتهای پایه دستگاه های  دایود مختلف 

*صرفه جویی در وقت و زمان شما پزشکان گرامی قبل از خرید

*امکان مقایسه دستگاه های مختلف با یکدیگر از طریق مهندسان کار آزموده

*شناخت و آشنایی با نکات اصلی خرید دستگاه

*آشنایی با شیوه قرار دادهای شرکتهای تجهیزات پزشکی

*آشنایی با شرایط پرداخت به شرکتهای تجهیزات پزشکی 

*آشنایی با استعلام مجوز دستگاه و اطلاع از الزامات کلینیک زیبایی 

*بالا رفتن سطح اطلاعات شما پزشکان گرامی در هنگام خرید دستگاه

*آشنایی کامل با گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه دایود لیزر در ایران 

*معرفی شرکتهایی که آموزش رایگان نحوه استفاده از دستگاه دایود را دارند 

*آشنایی به شیوه های تبلیغات و بازاریابی کلینیک زیبایی شما

*آگاه کردن شما از کشش بازار - امکانسنجی بازار و مسایل مربوط به بازاریابی سیستم قبل از شروع به کار 

همین امروز قبل از اقدام به خرید دستگاه لیزر با ما در ارتباط باشید

  

 

چه دستگاه دایودی را بخریم ؟ نکات کلیدی خرید دستگاه دایود چیست ؟

 

 * مهمترین نکته در خرید دستگاه لیزر دایود مجوزاداره تجهیزات پزشکی دستگاه مورد نظر است*

* میتوانید مجوز دستگاه دایود را از پرتال تجهیزات پزشکی استعلام نمایید *

 

بیشترین قیمت دستگاه مربوط به هندپیس دایود است از خرید دستگاه با هندپیس رایگان و قیمت بسیار پایین خوداری کنید.

 • در هنگام خرید دستگاه دایود به هندپیس دستگاه – توان خروجی – سیستم خنک کنندگی بیش از هر چیز توجه کنید.
 • و از همه مهمتر اینکه از شرکتهایی معتبر دستگاه را خریداری کنید که بتوانند به شما خدمات بدهند بهترین دستگاه, اگر خدمات مناسب به شما جهت تعمیر و تعویض قطعات نداشته باشد اصلا گزینه ی مناسبی نیست.
 • هندپیسی را خریداری کنید که دارای دایود بار آمریکایی و یا آلمانی باشند زیرا بهتر از سایر دایود بارهای چینی هستند.
 • دستگاه با هندپیس ارگونومیک خریداری کنید که بتوانید آنرا براحتی در دست خود حرکت دهید.
 • حتما دستگاه دایودی را بخرید که بدون درد واقعی باشد لذا حتما قبل از خرید دستگاه لیزر دایود , آنرا تست نمایید ,اگر بجای شما باشم در مطب یک پزشک دیگر دستگاه مورد نظر خود را تست میکنم.
 •  حتما قبل از خرید دستگاه از صحت و سقم شرکت و قرارداد خود اطلاع پیدا کنید.
 • دستگاه با شرایط اقساطی بخرید تا اصطلاحا خود دستگاه هزینه آنرا تامین کند. 
 • حتما دستگاه لیزر دایود را در تحویل بروز و همان موقع خریداری نمایید.
 • در خرید دستگاه دایود از اصالت کشور سازنده از طریق سایت تجهیزات پزشکی اطمینان حاصل نمایید.
 • استفاده از تجربیات سایر همکاران و پزشکان دیگر در خرید دستگاه دایود.
 • تماس رایگان با مشاوران حرفه ای گروه لیزر ایرانیان جهت بالا بردن سطح اطلاعات مشتریان 
 • در پایان با در نظر گرفتن منطقه ی مطب و شهر مورد نظر  و استفاده از مشاوره رایگان خرید دایود لیزر جهت خرید دستگاه اقدام کنید.

 

تفاوت دستگاه دایود با SHR در چیست ؟

همانطور که در تصویر زیر میبینید دایود دارای عمق نفوذ بیشتری نسبت به SHR است و یا بهتر است بگوییم اثر بخشی و تاثیرگذاری بیشتری بر روی پوست بیمار دارد لذا برگشت موهای زاید  آن نسبت به SHRبسیار کمتر است و مشتریان شما رضایت بیشتری دارند اما در ذهن داشته باشید که دستگاه دایود قیمت بالاتری نسبت به دستگاه SHR دارد و هزینه های نگهداری آن نیز متعاقبا بیشتر است. دایود ها که سیستم کولینگ بهتری دارند هندپیس آنها کمتر دچار مشکل میگردد و لذا میتوانید تعداد زیادی بیمار را با آنها بزنید. تفاوت دوم در نوع عملکرد دستگاه دایود در مقابل دستگاه اس آچ آر است.دستگاه SHR  یک شبه لیزر است اما دستگاه دایود یک دستگاه لیزر تمام عیار است که میتواند به عملکرد آن و عدم بازگشت موهای زاید اطمینان داشته باشید .دستگاه دایود در حال حاضر یکی از بهترین دستگاه های رفع موهای زاید در جهان است و  لذا میتوانیم این دستگاه را در زمره دستگاه های با تکنولوژی روز که در تمام جهان استفاده میگردد به حساب آوریم. دستگاه دایود و هندپیس آن نکته بسیار مهم در خرید دایود است که میبایست بدان توجه نمایید.

 

تفاوت لیزر دایود و اس اچ آر

 

چنانچه سوالی در مورد خرید دستگاه اس اچ آر , لیزر دایود , ایلایت , آی پی ال , پلاسما دارید.میتوانید از طریق راه های ارتباطی با مشاوران گروه لیزر ایرانیان در ارتباط باشید.

 

شماره تماس: 02188735210

شماره تماس :02122777154

 شماره فکس:02188735211

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Instagram : laser.iranian