دستگاه های دایود حذف موهای زاید با توجه به فاکتورهای زیر دارای قیمت های متفاوتی هستند . هر چه قیمت هندپیس دستگاه دایود بیشتر باشد قیمت دستگاه دایود لیزر بیشتر است لذا میبایست در انتخاب دستگاه دایود خود به مهمترین عامل که در واقعیت هندپیس دستگاه دایود است توجه بسیاری معطوف کنید. در ذهن خود داشته باشید که فاکتور های زیر تنها بخش مهمی از عوامل موثر بر قیمت دستگاه لیزر دایود هستند البته سایر عوامل نیز بر قیمت دستگاه لیزر دایود موثر هستند,لذا همواره قبل از خرید از مشاوره خرید استفاده نمایید.

 

کشور سازنده دستگاه 

دایود های اروپایی در بازار امروز دارای قیمت نسبتا بالاتری نسبت به دستگاه های چینی و کره ای هستند , در ذهن خود داشته باشید که دستگاه های دایود با توجه به کشور سازنده خود رنج قیمت متفاوتی دارند لذا حتما قبل از خرید دستگاه همواره از اصالت کشور سازنده از طریق بچ نامبر پشت دستگاه اطلاع کسب نمایید. کشورهایی که دارای تکنولوژی بالا در حوزه لیزر پزشکی هستند سهم عمده ای از بازار  لیزر دایود را در دست خود دارند.

خرید لیزر دایود

 

نوع هندپیس دایود 

 دستگاه های دایود دارای دو نوع هندپیس هستند ماکرو چنل و میکرو چنل لذا در ذهن خود داشته باشید که هندپیس های میکروچنل و ماکرو چنل که در واقعیت همان سیستم کولینگ دستگاه لیزر دایود هستند دسته بندی اصلی هندپیسها را تشکیل میدهند. در ذهن خود داشته باشید مهمترین بخش دستگاه های لیزر دایود هندپیس آنها هستند و بیشترین قیمت مربوط به این قسمت از دستگاه ها لیزر دایود است.در انتخاب بین دایود با هندپیس میکرو چنل و ماکرو چنل بهتر است از انواع میکرو چنل استفاده نمایید. با توجه به آنکه دایود های میکرو چنل از سوراخ های ریز به قطر یک تار موتشکیل شده اند لذا قدرت خنک کننگی بالاتری نسبت به مدلهای ماکرو چنل دارند.

 

 

مجوز اداره تجهیزات پزشکی:

دستگاه لیزر دایود بدون مجوز تجهیزات پزشکی اصلا گزینه ی مناسبی جهت خرید نمیباشد و البته که دستگاه بدون مجوز اداره تجهیزات قیمت کمتری نسبت به سایر دستگاههای لیزر دایود دارای مجوز تجهیزات پزشکی میباشد  اما به هیچ عنوان توصیه نمیگردد. به همین سبب در نظر داشته باشید حتما دستگاه دایودی را خریداری نمایید که دارای مجوز اداره تجهیزات پزشکی است لذا در غیر این صورت نمیتوانید از اصالت دستگاه خود مطلع شوید. دستگاه های دارای مجوز تجهیزات پزشکی انواع تست های بالینی را با موفقیت پشت سر گذاشته است و در واقعیت اثر بخشی و کارایی این دستگاه توسط مهندسان و پزشکان حرفه ای سنجیده شده است  علاوه بر این ممکن است دستگاه شما نیاز به سرویس و خدمات دوره ای در طول زمان داشته باشد لذا همواره تامین قطعات و سرویس دستگاه های دارای مجوز تجهیزات پزشکی بسیار راحت تر از دستگاه های فاقد مجوز صورت میپذیرد.

 

گارانتی هندپیس دستگاه :

اکثر دستگاه های لیزر دایود دارای گارانتی تعداد شات هستند لذا خرید دستگاه بدون گارانتی به هیچ عنوان توصیه نمیگردد همانطور که قبلا توضیح داده شد هندپیس مهمترین بخش دستگاه لیزر دایود است, با ارزشمند ترین و پر هزینه ترین بخش دستگاه لیرز دایود نیز هندپیس دستگاه است از این رو حتما گارانتی هندپیس دستگاه لیزر دایود را فراموش نکنید در واقعیت این هندپیس دستگاه شماست که بعد از مدت زمان معینی نیاز به تعویض دارد و برای شما هزینه بوجود می آورد . 

 

ارگونومی هندپیس دستگاه : 

 از آنجا که پر اهمیت ترین بخش یک دستگاه دایود هندپیس آن است لذا ارگونومی یا در واقعیت نوع ساختار هندپیس دایود تاثیر زیادی در کارایی آن دارد , لذا هندپیسی را خریداری نمایید که به صورت ارگونومیک طراحی شده باشد تا اپراتور بتواند براحتی آنرا در مدت زمان طولانی در دستان خود نگه دارد و بدون آسیب به دست و بدون اثرات جانبی از دستگاه استفاده کند .

 

اعتبار شرکت فروشنده دستگاه :

داشتن مجوز تجهیزات پزشکی در واقعیت یک راه مناسب جهت اطمینان به شرکت و اعتبار آن جهت ارایه خدمات و یا گارانتی مناسب است اما راه های دیگری نیز وجود دارد شما میتوانید قبل از خرید دستگاه دایود خود از مشاوران حرفه ای گروه لیزر ایرانیان بهره ببرید و خریدی مناسب داشته باشید.

 

بهترین قیمت دایود : 

بهترین قیمت دستگاه دایود در بازار کنونی ما مربوط به دستگاهی است که منطبق بر نیاز شما به عنوان خریدار باشد و دارای مجوز اداره تجهیزات پزشکی بوده و همچنین دارای گارانتی مناسب باشد جهت اشراف کامل به قیمتهای موجود در بازار و انطباق دستگاه دایود بر نیاز شما میتوانید بهترین قیمت را دریافت کنید.

قیمت لیزر دایود

 

در آخر با توجه به معیار های بالا و با بهره گیری از مشاورین زبده گروه لیزر ایرانیان میتوانید بهترین قیمت را متناسب با بودجه خود دریافت نمایید,قیمت دستگاه دایود چینی در بازار کنونی ما  دارای پایین ترین رنج قیمت نسبت به سایر دستگاه های دایود است اما یک دستگاه چینی با دایود بار های اروپایی میتواند انتخاب خوبی باشد با توجه به آنکه قیمت دستگاه های اروپایی بسیار بالاتر از نمونه های چینی است اما این دستگاه ها اثر بسیار بسیار خوبی بر روی پوست بیماران دارند و براحتی میتوانند تعداد زیادی بیمار راضی داشته باشید که میتوانند معرف خوبی برای دستگاه و کلینیک شما به دیگران باشند.