بهترين كاركنان ، مهندسان و متخصصان،در گروه ليزر ايرانيان
خيابان مطهري، خيابان علي اكبري
خيابان صحاف زاده كوچه مريم پلاك ١٤ واحد ٢
پشتیبانی
02122777154
شنبه - 4 شنبه 8 الي 17
پنجشنبه 8 صبح الي 15

تعویض فلش لامپ در محل شما پزشک گرامی

گروه لیزر ایرانیان همه آنچه نیاز دارید All in one 

 

فلش لامپ یا همان قلب دستگاه لیزر اصلی ترین کالای مصرفی دستگاه لیزر به شمار می آید. لذا پزشکان گرامی و کلینیک داران میبایست هر چند وقت یکبار لامپ دستگاه خود را تعویض نمایند.وجود استانداردهای فلش لامپ که با یک شماره سریال روی فلش لامپ حک می گردد میتواند خیال شما مصرف کنندگان گرامی را از اصل و اورجینال بودن لامپ راحت کند, لازم است بدانید هر دستگاه دارای فلش لامپ و استاندارد های خاص خود است گروه لیزر ایرانیان تنها وارد کننده فلش لامپهای انگلیسی اصل با کیفیت همراه با گارانتی معتبر است .

از آنجا که بین وارد کننده اصلی لامپ انگلیسی در ایران و شما پزشک گرامی واسطه ای وجود ندارد لذا قیمتهای ما در مقایسه با سایرین بهترین  قیمت هستند و همچنین با توجه به گارانتی لامپها از نظر کیفیت و همچنین تعویض فلش لامپ در محل شما پزشک گرامی میتوانیم رضایت شما را کسب نماییم . همه آنچه شما میخواهید را برای شما به ارمغان آورده ایم , تعویض لامپ لیزر در مطب و یا کلینیک شما و سپس دریافت هزینه پس از رضایت کامل همراه با گارانتی کلیه فلش لامپ های تعویض شده .

 

 

گام اول عیب یابی

مهندسان ما پس از حضور در محل شما ابتدا به عیب یابی و بررسی دستگاه شما میپردازند چنانچه لامپ شما نیاز به تعویض داشته باشد لامپ را تعویض میکنند و چنانچه سایر قسمتهای دستگاه شما از جمله فیلتر کریستال و یا سایر قطعات نیاز به تعمییر داشته باشد آنها را تعمییر میکنند . گروه لیزر ایرانیان دارای بزرگترین انبار قطعات مصرفی دستگاهای لیزر در ایران است و در کمترین زمان میتواند قطعات را برای مهندسان فنی فراهم سازد.

گام دوم رفع عیوب 

سپس مهندسان ما به عیب یابی دستگاه شما عزیزان میپردازند و قطعات مورد نیاز را تعویض مینمایند ممکن ااست فیلتر های دستگاه شما مخدوش شده و یا شکسته باشد مهندسان شما این مساله را به شما گوشزد میکنند و یا ممکن است سیستم خنکسازی دستگاه شما دچار مشکل شده باشد اینجاست که مهندسان ما در کوتاهترین زمان و با همراه داشتن کلیه  قطعات اصل میتوانند دستگاه شما را کاملا تعمییر کنند پس از آنکه دستگاه شما به طور کامل آماده استفاده شد. از شما پزشک گرامی خواسته میشود دستگاه را تست نمایید تا اطمینان حاصل شود که رضایت شما مشتریان عزیز به طور کامل حاصل شده است پس از این مراحل دستگاه شما به طور کامل آماده استفاده شما پزشکان گرامی است .

تعویض انواع لامپ

تعویض لامپ لیزر ایلایت
تعویض لامپ دستگاه لیزر اس اچ آر
تعویض لامپ لیزر آی پی ال
تعویض لامپ لیزر الکساندرایت
تعویض لامپ Elight , SHR , Alex , IPL 

 

مزایای تعویض فلش لامپ گروه لیزر ایرانیان

عیب یابی کلی دستگاه

دارای مهنسان زبده

گارانتی کلیه قطعات

قیمت بسیار مناسب

قطعات اصل و اورجینال

تعویض در محل شما

 

چنانچه دستگاه شما پزشک گرامی نیاز به تعویض لامپ دارد تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.